anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak jest liczony smart przy zestawie 10szt. jak do paczki wchodzą 2 szt?

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#

Jak zrobię zestaw (przez formularz) 10 produktów (monitorów) gdzie do paczki wchodzą 2 szt to czy do zestawu produktów po sprzedaży będzie 5 przesyłek smart czy 1?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mikronet3 powinieneś otrzymać 5 etykiet. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#

Właśnie się sprzedał pakiet i jest 1 etykieta - co teraz? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dotyczy zestawu z tej oferty: https://allegro.pl/oferta/monitor-nec-multisync-ea223wm-22-dvi-vga-dp-pivot-z-okablowaniem-klasa-a-1...

oznacz moderatorów

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I co nie da się wydrukować ich więcej?: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mikronet3 czy możesz podać mi numer zamówienia? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#

3bd51870-9608-11ee-9fef-4b57484fa6cf

oznacz moderatorów

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   - coś wiadomo jak będzie naliczona opłata za pozostałe 4 etykiety?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mikronet3 przykro mi, jednak otrzymałam odpowiedź, że obecnie działa to inaczej. 
System w takim przypadku generuje jedną etykietę, ponieważ przy zestawie produktów system liczy je jako jedną ofertę, a nie pojedyncze sztuki.
Zbieramy takie przypadki i zespół będzie pracował nad rozwiązaniem, jednak w obecnej sytuacji jeśli sprzedaż ten zestaw, otrzymasz jedną etykietę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Mikronet3
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  od moderatora przed wystawieniem dostałem odpowiedź, że będzie 5 etykiet. Jaki zatem jest sens wystawiania zestawu a nie osobnej oferty i co teraz - dostanę jakiś zwrot czy cokolwiek? Czat Allegro nie odpowiedział w ogóle - tu dostałem odpowiedź, że będzie 5 etykiet - jest oczywiste, że skalkulowałbym tę cenę inaczej gdybym nie został wprowadzony w błąd przez @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@la_nika kolejne wciskanie przez allegro na siłę lepszego

mimo, że po staremu działało poprawnie

 

proszę o prostą odpowiedź

kto odpowiada za ten bubel allegro czy sprzedawca lub kupujący?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  @Mikronet3   Allegro nie powinno dopuszczać do takich sytuacji,  sprzedający może wysłać pakiet 10 monitorów, a nawet 100 monitorów jeśli sobie tak życzy, ale powinien do tego dopasować transport.

Oczywiste jest że pakiet 10 monitorów to nie 5 etykiet i 5 paczek, lecz paleta i wysyłka kurierska.

Albo 5 osobnych transakcji i  5 wysyłek każdej osobno.

Ktoś tutaj kogoś po prostu naciąga na koszty.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Oczywiście może zaistnieć inna absurdalna sytuacja, że sprzedający jest "zmuszony"  żeby wysłać poprzez Allegro Łone  i stara się jakoś dostosować.

A ja myślałem że absurdy komuny to już przeżytek...😧

oznacz moderatorów

cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Cześć, 

sprzedaję wodę destylowaną w opakowaniach 5 litrowych. Mam wystawioną aukcję jako zestaw 4 produktów - czyli 4x5 litrów.

Mam do tej aukcji podpięty cennik, który zakłada dla paczkomatu max 4 sztuki w paczce.

 

Klient zamówił mi 10 zestawów (10x4). Przysługują mi do tej sprzedaży tylko 3 paczki - czyli jakby system traktował "zestaw 4 produktów" jako jedną sztukę. Bzdura ponieważ allegro wie że ma tam 4 sztuki ponieważ wkońcu nawet dobrze zaczęło przeliczać cenę za 1litr.

Co mam w tym momencie zrobić? jestem stratny 7 paczek.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl przykro mi, ale obecnie tak to działa. Zestaw jest traktowany jako jedna oferta i nie są brane pod uwagę ustawienia dostaw. Zgłosiłam Twój przypadek. 
Gdy otrzymam informację na ten temat, dam znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Chodzi konkretnie o zamówienie nr 

a202cc20-be1f-11ee-b5d9-b91f85b69661

 

Zastanawiam się co dalej - podpinać na szybko inne cenniki, czy następne tego typu problemy zgłaszać Wam i zostaną jakoś zrekompensowane? Obawiam się że jak zmienię cennik a potem nie zauważę momentu gdy to zaczęło właściwie działać klient będzie stratny bo musiałbym ustawić że max w paczce 1 , zamiast 4.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale ja zmieniłabym cennik. Gdy ta sytuacja się zmieni dam znać w tym wątku i jeśli go subskrybujesz, otrzymasz powiadomienie e-mailowe w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Coś już wiadomo?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl przykro mi, ale nie. Nie otrzymałam żadnych informacji w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam po następnym miesiącu. Czy coś już wiadomo? Czasami by otrzymać informację trzeba zrobić cos więcej niż tylko czekać.

oznacz moderatorów