anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie rodzaje dostawy do punktu mam wybrać dla dużych paczek aby miały SMART ?

dlbikes
#7 Wielbiciel#

Witam, jakie opcje dostawy do punktu mogę wybrać dla paczek o wymiarze 100x70x20 cm lub 100x80x20 cm ,waga do 15 kg aby spełniały wymogi dla SMART. Muszę wybrać dwie wg regulaminu, jedna pasująca to pocztex odbiór w punkcie i nie bardzo wiem jaka druga się w tym zmieści, gdyż wg tego co sprawdzam to każda z możliwych do wybrania przy takim gabarycie przekracza wagę gabarytową przesyłki. Bardzo proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

serwis-texas
#20 Guru#

@dlbikes 

Aby utrzymać SMART wystarczy ze dasz tylko dwie wysyłki kurierskie (to door). Jeżeli oferta nie będzie miała żadnego OwP (odbiór w punkcie) to SMART będzie.

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Czy wiadomo juz cos w sprawie czy będzie możliwe utworzenie etykiety dla przesyłek, które przekraczają wymiary na formularzu Wysyłam z Allegro ? większość przewoźników odrzuca takie zlecenie i wówczas formularz nie pozwala na podanie wymiarów przekraczających gabaryty.???
 Przesyłki których bok ma więcej, niż 120 cm co wkoncu z tym bo z tego co wiem macie zamiar nie robic zadnych wyjatków  co jest niesprawiedliwe jak zawsze. Jest 17.08 i cisza nadal ?   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

dlbikes
#7 Wielbiciel#

A to tego nawet nie wiedziałem, dziękuję, a poza pocztexem który kurier jeszcze ogarnie takie paczki żeby gabarytowej nie przekroczyć ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@dlbikes do metra to chyba wszyscy biorą.

oznacz moderatorów

dlbikes
#7 Wielbiciel#

Brać biorą, ale liczą wagę z gabarytu nie fizyczną i zazwyczaj przekracza 30 kg.

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Ja mam obecnie tylko DPD . 

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

I DPD najdluzszy bok moze miec 150 reszta za przekroczenie 120 jest dodatkowa oplata nie mala

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

wszystko ok tylko np ja dodam dhl albo pocztex bede chcial nadac paczke ktora ma np 30x46x126 a pokaze sie komunikat ze przewoźnik tego nie wezmie i ze nadac nie moge paczki bo przekroczone wymiary ( chociaz bede chciał placic dodatkowa oplate) . I np zostaje mi tylko DPD wiec moje pytanie jest jakie allegro widzi rozwiazanie ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@FUB_Step-Bud a w formularzu podać tylko wymiar dopuszczalny 30x46x120

oznacz moderatorów

ekostelaze
#7 Wielbiciel#

witam

moje przesyłki maja 140 cm długości , tyko dpd jest w stanie je dostarczać w normalnych cenach (reszta standard  do 120 cm )  jak dodam obojętnie jaka firmę mam od 20 zał dopłaty do każdej przesyłki co w takim przypadku żeby utrzymać smart ? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ekostelaze smart nie jest obowiązkowy, wlicz w towar dostawę i wystawiaj z wysyłka 0 zł z takim kurierem jak Ci pasuje 🙂

Uwierz mi że od września pół allegro będzie bez smarta 😞 po za tym dopłaty do smarta przy produktach 150 zł to prawie koszt wysyłki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

I wsumie tak będzie trzeba zrobic . Zostawic tak jak jest 1 kurier darmowa dostawa i no

oznacz moderatorów