anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy moje ofert będą w smart?

all51
#7 Wielbiciel#

Mam konto firmowe 6 pozytywnych ocen , dlaczego moje oferty nie są w smart chociaż wydaje mi że spełniłem wszystkie warunki w ustawieniach.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

myślę , że chodzi o oceny , jakieś takie wydają mi się zbyt pochlebne jakby wystawiala 1 osoba , a ma być 5 unikalnych . Sprawdż w ,, moje oceny ,, które nie zostały zaliczone .Cała reszta po mojemu OK.

oznacz moderatorów

all51
#7 Wielbiciel#

To juz czytałem 10x , być może problem w tym że mam dwa podwójne komentarze od tych samych klientów ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

all51 jeśli masz 2 podwójne to 2 liczone są jako 1 , jeszcze jeden unikalny  i będzie ,,smark ,,😁

oznacz moderatorów

Gres-bud1
#7 Wielbiciel#

Wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki dla Allegro Smart, ale nadal nie mam ikonki. Co zrobić? Gdzie pytać o pomoc?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zapytamy moderatorów  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ??

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedaj coś tanio osobie która szybko ci wystawi pozytywny komentarz a tobie uruchomi się smart. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Albo się władujesz, na szybko.😐

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie miałem na myśli obcego kupującego tylko takiego którego się zna i można mu coś tanio zaoferować mając pewność że szybko i pewnie się zrewanżuje komentarzem. Prawie każdy ma znajomych co potrzebują coś z rzeczy które się sprzedaje i chętnie kupią to po dobrej cenie o ustalonej porze na "kup teraz" .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Gres-bud1 W tej chwili Twoje oferty są oznaczone ikoną Allegro Smart!

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Gres-bud1 widać sytem zawiódl , fajnie ,że tu zajrzałeś , moderatorzy pomogli 😀

oznacz moderatorów