anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto odbiera paczki Allego Delivery Orlen Paczka

MAMY ROZWIĄZANIE!
WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

Witam

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Proszę o informacje która firma ma obsługiwać odbiór paczek wysyłanych jako Allegro Delivery Orlen Paczka.

I jaka jest cena za podjazd od 1 sztuki.  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

Orlen , darmo

oznacz moderatorów
WarsztatNadruku
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Czy moderatorzy mogą po 4 godzinach udzielić mi informacji kto ma odebrać paczki nadane poprzez Allegro Delivery Orlen Paczka? Skoro wciskacie sprzedającym to na siłę to chyba nie powinien być problem z udzielenim takich informacji?

Pozostali kurierzy już dawno odebrali od nas paczki a jakoś po te "Orlenowskie" się jeszcze nikt nie pojawił.

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@WarsztatNadruku nie będęsię wypowiadał  ,ale skoro potrzebujesz profesjonalnej odpowiedzi ... 🥀

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @WarsztatNadruku. Przesyłki Allegro Delivery Orlen PACZKA są podejmowane za darmo przez kuriera Orlen.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

czy kurier Orlenu podjeżdża teraz pod wszelkie lokalizacje? Bo jakiś czas temu z powodu braku możliwości odbiorów w mojej strefie sami mi to wyłączyliście, więc jestem ciekawy jak będzie od 23 września

oznacz moderatorów