anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Menager przesyłek dla sprzedających (smart)

MAMY ROZWIĄZANIE!
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Chcę wydrukować etykietę do paczkomatu dla klienta jako sprzedawca (smart) Jestem w trakcie "zdobycia" etykiety w menagerze  paczek  Zaimportowałam dane z allegro .Wpisane było automatycznie wszystko łącznie z nr e-mail klienta . Chciałam przejść do OPŁAĆ i kazano mi zapłacić 9,99 . Nie wiem jak to zrobić by było za darmo, (smart) Będę wdzięczna za pomoc. Dzięki @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Prawdopodobnie zakup nie był SMART i kupujący wpłacił ci kwotę powiększoną o wysyłkę. Teraz musisz wpłacić na konto w Managerze przesyłek 9.90 (doładuj konto) i wtedy będziesz mogła opłacić przesyłkę.

oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Rzeczywiście , sprawdziłam zamówienie i kobita bez smarta. To moja pierwsza etykieta i stad ta panika.A allegro paczkomaty in post to to samo co allegro paczkomaty in post 24/7 ? bo w menagerze tylko takie mi się wyświetla. I dzięki serdeczne, że o tej porze mogę na Ciebie liczyć.Dzięki

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Pytasz zapewne o kwotę doładowania. Możesz sobie zasilić konto na zapas, wpisujesz po prostu kwotę w polu Cena. I odpowiadając na pytanie - tak, to to samo 😁

Spoko, każdy kiedyś zaczynał 😋

oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki i do następnego razu...😊

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Nie. Dla kont zwykłych też, a że to pierwsza etykieta...co nowe to straszne. Dzięki za podpowiedź

oznacz moderatorów