anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oznaczenie smart

SandBruk
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  , bardzo proszę o wskazanie wszystkich prawidłowych metod dostawy żeby moje sprzedawane produkty  miały oznaczenie smart . Wysyłam produkty w opakowaniu o rozmiarze 45x35x20 cm o wadze łącznej z opakowaniem 24,8 kg. Pytam ponieważ doliczane mi są dodatkowe opłaty przez metody wysyłki allegro kurier dhl oraz allegro odbiór w punkcie dhl. Dodam jeszcze raz że te same produkty wysyłam kurierem allegro dpd  tu są opłaty dodatkowe naliczone poprawnie

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SandBruk Wszystkie metody dostawy wymienione są tutaj. Jeśli masz wątpliwości co do zasadności naliczonych opłat, złóż reklamację u przewoźnika.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SandBruk a co Ci DHL dolicza ? bo wagę gabarytową masz 8 kg a rzeczywistą 24,8 kg więc prócz podstawy powinni doliczyć 3 - 4 zł 

Dopłata do usługi Allegro Kurier DHL do przesyłki o wadze powyżej 10 do 15 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej)
DHL_N4_KURIER_NADWAGA_10_15
1.49
Dopłata do usługi Allegro Kurier DHL do przesyłki o wadze powyżej 15 do 20 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej)
DHL_N5_KURIER_NADWAGA_15_20
1.99
Dopłata do usługi Allegro Kurier DHL do przesyłki o wadze powyżej 20 do 25 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej)
DHL_N6_KURIER_NADWAGA_20_25
2.99
Dopłata do usługi Allegro Kurier DHL do przesyłki o wadze powyżej 25 do 31,5 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej)
DHL_N7_KURIER_NADWAGA_25_31_5
3.99
________
Κώστας
oznacz moderatorów

SandBruk
#8 Zapaleniec#

Zobacz :

Dopłata za wagę do usługi Allegro Odbiór w Punkcie DHL do paczki o wadze powyżej 20 do 31,5 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej); Package weight = 26500g

oznacz moderatorów

SandBruk
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  proszę o wypowiedzenie się o powyższe dopłaty w kwocie 19,99

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SandBruk jeśli nadajesz te przesyłki przez narzędzie Wysyłam z Allegro bez własnej umowy z przewoźnikiem prześlij proszę do nas reklamację przez ten formularz zgłoszeniowyJeśli po złożeniu reklamacji okaże się, że opłaty zostały naliczone w sposób niezasadny, przewoźnik prześle do nas korektę, która później znajdzie się na twoim rachunku.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

SandBruk
#8 Zapaleniec#

Ja doskonale wiem że mogę złożyć reklamację i już to z robiłem , tylko żaden z konsultantów nie wie co to za dziwna dopłata , takżę proszę Ciebie o konkretne stanowisko jako osoby która nie jednej osobie tu pomogła i liczę że i Ja taką pomoc od Ciebie otrzymam . Dziękuję

oznacz moderatorów

SandBruk
#8 Zapaleniec#

Kwota 19,99 zł

oznacz moderatorów