anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z AllegroSmart

MAMY ROZWIĄZANIE!
goldbrassen
#2 Obserwator#

Witam , mam problem , ponieważ przy moich aukcjach nie wyświetla się informacja o smarcie. Wszystkie odpowiednie metody mam wybrane, ponad 5 komentarzy i polecenia  na poziomie 100%. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy wszystko jest w porządku? Dziękuję i pozdrawiam.

Załączam aukcję do wglądu.

RĘKAWICZKI JEDNORAZOWE NITRYLOWE BEZPUDROWE ROZ M 12854720438 - Allegro.pl

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@goldbrassen Musisz udostępnić w ofertach minimum 2 metody dostawy z 2 grup opisanych tutaj. Spośród wskazanych w artykule, w Twojej ofercie widzę tylko jedną - Allegro Paczkomaty InPost.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
goldbrassen
#2 Obserwator#

Bardzo dziękuję za wskazówki. Smart już jest. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@goldbrassen 

Masz konto zwykłe a tam trzeba mieć automaty i odbiór w punkcie. Przeczytaj dokładnie jakie dostawy musisz udostępnić.  Ty naprawdę cienkopis za złotówkę wysyłasz gratis? 😮

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@goldbrassen  albo dodaj drugą metodę albo uzupełniaj przy nadaniu numery przesyłek 🙂

  • udostępnij w swoich ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! – z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo
  • udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Numery przesyłek wprowadzaj w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki.
________
Κώστας
oznacz moderatorów