anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zyskaj bonus za dostawę następnego dnia - poznaj Program Szybkich Dostaw

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Z naszych danych wynika, że oferty z obietnicą dostawy na następny dzień osiągają sprzedaż większą nawet o 28%. Brzmi zachęcająco? Od 4 stycznia 2021 udostępnianie dostawy w następnym dniu po zakupie będzie się dla Was wiązało z dodatkową korzyścią. Wszystko za sprawą Programu Szybkich Dostaw.

Jeśli oferujecie klientom szybką dostawę, możecie otrzymać bonus w wysokości nawet 3,99 zł brutto za paczkę. Uwzględnimy go na Waszym rachunku za usługi Allegro.

Nie musicie deklarować chęci przystąpienia do programu. Zostaniecie nim objęci za każdym razem, gdy zamówienie spełni łącznie następujące warunki:

  • zostało złożone w ramach Allegro Smart!
  • w ofercie deklarujecie czas wysyłki: natychmiast lub do 24 godzin
  • macie ustawioną godzinę szybkiej wysyłki dla przewoźnika, który realizuje dostawę danego zamówienia
  • realizujecie na czas zamówienia złożone i opłacone przed godziną szybkiej wysyłki – czyli w ostatnich 30 dniach minimum 95% tych zamówień zostało wysłanych tego samego dnia
  • zamówienie to wyślecie w dniu jego złożenia, a pierwsza próba jego doręczenia nastąpi następnego dnia kalendarzowego.

Szczegółowe informacje znajdziecie w Aktualnościach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
422 ODPOWIEDZI 422

Daber-XXX
#8 Zapaleniec#

Dosłownie jeżeli paczki z paczkomatu u mnie zabieraja do 13 to realnie dlamnie jak bym nie robil to raczej nie wyśle do tej 13 a tym bardziej jak zamowienie pojawi się o 12. A wszystkie zamowoenia od 13 są nie realne do dostarczenia następnego dnia. Allegro po prostu ma sposób na dopłaty smart z naszej strony. Raczej trzeba mieć po pakowane paczki i gotowe do wysyłki żeby sprostać bez sensownym wymaganiom. A wiadomo też mam klientów stacjonarnych jak bym tylko allegro robił to może coś by się udało wysłać w ciagu 2 h. Ale za 1 zł mam sie naginać jak głupi bo ktoś coś wymyślił. To mam to gdzieś, allegro niech się wypcha tą złotowką!

oznacz moderatorów

woodziaki
#8 Zapaleniec#

Witam!

Nie wiem czy był tu już podobny temat, zakładam, że tak, ale nie mogę go niestety znaleźć. Problem jest zapewne dobrze znany. Jaki wpływ my sprzedający mamy na to, kiedy przesyłka trafi do rąk kupującego, po tym jak zgodnie z deklarowanym przez nas terminem kurier odbierze przesyłkę? Zwrot prowizji otrzymuje bardzo rzadko, muszę szukać naprawdę głęboko w rozliczeniach, żeby ujrzeć sporadyczne 0,99. Kurier zawsze przyjeżdża około 13/14 i zabiera wszystko na oddział. W miesiącu wychodzi około 1000 przesyłek, więc te kilkaset złotych miesięcznie jest oddawane, bo przewoźnik nie dostarczył przesyłki na następny dzień. Prowizje i wszystkie opłaty bez tego są już przeogromne. Zapraszam do dyskusji, zakładam, że i tak nic się w tym kierunku nie zmieni (ewentualnie na gorsze), ale pogdybać zawsze można. 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

nikl
#13 Ambasador#

Błędnie to liczycie. Szybka dostawa powinna być liczona do godziny granicznej w której istnieje realna możliwość dostawy następnego dnia. Po godzinie granicznej to już nie zależy od Sprzedawcy.

oznacz moderatorów