anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Absolutny Brak sprzedaży Allegro lokalnie

IZULA50
#11 Animator#

Witam 

Co jest Nie tak z Allegro Lokalnie czemu nic tam się nie sprzedaje ?

To ze to portal powstał zeby wypchać prywatnych sprzedawców z uzywanimi przedmiotami to jest oczywiste Ale sprzedając tam jako firma nie ma szans coś sprzedać . 

Jak innym się tam handluje ??

Ktoś opisze ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@IZULA50 bo już nie widać ofert na Allegro od 1 października 😞 a od grudnia będą usuwać oferty z kont firmowych z Lokalnie 😄

Na Allegro Lokalnie ogłoszenia wystawisz tylko z konta zwykłego

Od kiedy: 2 grudnia 2024

Jak jest teraz

Na Allegro Lokalnie możesz wystawiać ogłoszenia zarówno z konta zwykłego, jak i firmowego.

Co zmienimy

Od 2 grudnia ogłoszenia na Allegro Lokalnie wystawisz tylko z konta zwykłego.

Tego dnia zakończymy ogłoszenia, które na Allegro Lokalnie są wystawione z kont firmowych.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

Czyli oranie małych Firm na allegro trwa w najlepsze 

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Mnie się zawsze wydawało, że tam nie ma być żadnych firm, a tylko prywatni.

 

Co do sprzedaży się zgadzam, upadło prawie całkowicie, najpierw przez połączenie ofert i wyrzucenie Lokalnie na sam koniec wyszukiwania w Allegro, a teraz przez usunięcie Lokalnie z Allegro.

Mnie tyłka nie ratują, nie zarabiam w ten sposób, a jedynie sprzedaję coś, czego dawno już nie używam, lub jest mi niepotrzebne a ma jeszcze jakąś wartość. Nie muszę tego robić, albo oferty mogą wisieć rok, dwa, pięć, nie zależy mi.

 

Ja się dziwię, że Allegro wykonało taki ruch, bo Lokalnie jest ogólnie słabym portalem, większy ruch jest na O*X i to tam przejdą ci z Lokalnie. Sukces Lokalnie polegał na fenomenie Allegro, zdecydowana większość ofert Lokalnie była wyszukana na Allegro, dlatego nie ma się co dziwić, że sprzedaż na Lokalnie poszybowała na dno.

 

Na Allegro od lat nie wprowadzono nic dobrego, ale też od lat było wiadomo, że dążą do tego, aby małych, drobnych i prywatnych zepchnąć na margines, aby stamtąd ich ostatecznie wymazać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@IZULA50 Może nie oranie ale olanie i nikt się już tym nie będzie przejmował teraz wchodzi Allegro na "wyższy" poziom i działa jak firma dla wielkich.

oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

Dziękuje ci ale pamiętam jak byłeś adwokatem tej korpo kilka lat temu jak już zaczynali nas (małe firmy) gotować na mały ogniu  jak broniłeś katalogu jak ganiłeś sprzedawców jacy to oni nie dobrzy jak to dawałeś z kosmosu rozwiązania dla kupująch itp. Poszukaj swoich wpisów 

oznacz moderatorów

BARBARA-G1
#1 Nowicjusz#

Allegro lokalnie to totalna porażka, brak sprzedaży od dłuższego czasu. Teraz widzę, że oferty nie wyświetlają się na allegro to już ostatnie gwoździe wieka do dawno, ale otwartej trumny. Przy tych opłatach od sprzedaży trzeba stąd uciekać i próbować na FB szanse sprzedaży porównywalne i bez opłat.  Gratuluje oczekiwanych zmian

oznacz moderatorów