anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - problem z wystawieniem ofert, komunikat: Adres email jest niepoprawny

MAMY ROZWIĄZANIE!
wasops25
#8 Zapaleniec#

Witam, posiadam taki problem na Allegro Lokalnie. Kiedy chce edytowac lub wystawic nowa oferte to przycisk 'zapisz zmiany' lub 'wystaw jako kup teraz' jest na szaro i tuz nad nim wyswietla sie komunikat na czerwono 'Adres email jest niepoprawny'. Wczoraj jeszcze wszystko normalnie dzialalo. Probowalem zmieniac adres email w ustawieniach konta, ale nic to nie dalo. 

Edit: Dodam, ze uzywam przegladarki Google Chrome i ze probowalem rowniez na Operze.

Zrzut ekranu 2022-03-23 134633.jpg

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
oKo_LooK-ici_XI
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20220323_145701.png

to samo u mnie, brak możliwości edycji wystwienia itp , widocznie jakiś błąd na allegro lokalnie

oznacz moderatorów
mikolik
#2 Obserwator#

Ja edycje mam, tylko problem z wystawieniem.Cały czas tylko utrudniają życie,

oznacz moderatorów
oKo_LooK-ici_XI
#8 Zapaleniec#

Już naprawione , można wystawić .

oznacz moderatorów
Client:41165237
#1 Nowicjusz#


Proszę o informacje dlaczego podczas wystawiania przedmiotu otrzymuje komunikat że mój adres email jest niepoprawny , co uniemożliwia dodanie oferty. Sprawdzałam w ustawieniach konta i adres email jest poprawnie podany ( jest ten sam który służy do zalogowania się na Allegro). W tamtym miesiącu nie było problemu z wystawieniem ogłoszenia na ten adres 

allegro.jpg

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Chyba błąd mają, bo to już przynajmniej 3ci taki post dzisiaj.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:41165237 Wina Allegro, więcej takich wpisów.😁

oznacz moderatorów
DomanusArtStudio
#1 Nowicjusz#

witam

Korzystam z allegro od dawna jako kupująca. Chciałabym wystawić przedmiot. Robię to po raz pierwszy i wyświetlił mi się komunikat, że adres email jest niepoprawny i w związku z tym nie mogę wystawić ogłoszenia. Co mogę z tym fantem zrobić?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Rzeczywiście aktualnie mogą występować takie problemy, ale nasz zespół pracuje już nad ich naprawą. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia. 

AKTUALIZACJA 23.03.2022 g. 16:39
Problem nie powinien już występować.
Bardzo proszę o potwierdzenie czy możecie wystawiać i edytować oferty bez problemu?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów