anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - problem z wystawieniem ofert, komunikat: Adres email jest niepoprawny

MAMY ROZWIĄZANIE!
wasops25
#8 Zapaleniec#

Witam, posiadam taki problem na Allegro Lokalnie. Kiedy chce edytowac lub wystawic nowa oferte to przycisk 'zapisz zmiany' lub 'wystaw jako kup teraz' jest na szaro i tuz nad nim wyswietla sie komunikat na czerwono 'Adres email jest niepoprawny'. Wczoraj jeszcze wszystko normalnie dzialalo. Probowalem zmieniac adres email w ustawieniach konta, ale nic to nie dalo. 

Edit: Dodam, ze uzywam przegladarki Google Chrome i ze probowalem rowniez na Operze.

Zrzut ekranu 2022-03-23 134633.jpg

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
Ronron
#1 Nowicjusz#

Też tak mam. To musi być jakaś awaria...

 

oznacz moderatorów
Pumbiacz
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem... niech wypowie się któryś z moderatorów w tej sprawie... bo żal dupę ściska 🙂

oznacz moderatorów
zosia_58
#8 Zapaleniec#

Mozna na ten moment wystawić przez aplikacje. tam dziala.

oznacz moderatorów
musashi2007_AL
#2 Obserwator#

U mnie to samo. Zmiana adresu email nie pomogła 😞

oznacz moderatorów
wasops25
#8 Zapaleniec#

Dzieki, dziala. Na ten moment jest to jakies rozwiazanie. Przyznam, ze jest to troche dziwny sposob, zeby zachecic ludzi do korzystania z ich apki, ale nie powiem, skuteczny 😉

oznacz moderatorów
ReniFashion
#1 Nowicjusz#

Mam to samo, tylko w aplikacji działa, juz miałam pisać do Allegro , że coś się dzieje...

oznacz moderatorów
TrustNoOne
#1 Nowicjusz#

I u mnie ten sam problem, zmiana adresu mailowego nie pomogła (z apki nie korzystam, ale pewnie będę musiał zacząć).

oznacz moderatorów
Azuro2002
#7 Wielbiciel#

Wpisując cenę produktu do sprzedaży wyświetla się informacja o nieprawidłowym adresie mailowym.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Azuro2002 Czy możesz przesłać mi zdjęcie lub zrzut tego komunikatu? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Pumbiacz
#8 Zapaleniec#

Ashampoo_Snap_środa, 23 marca 2022_13h49m28s_023_Edytuj ofert� - Allegro Lokalnie - Google Chrome.png

oznacz moderatorów
Diabloox27
#7 Wielbiciel#

komunijkat.png

oznacz moderatorów
moviszmash
#7 Wielbiciel#

To samo.

Screenshot 2022-03-23 at 14.53.18.png

oznacz moderatorów
asterixxx39
#1 Nowicjusz#

Chcac dzis wystawic przedmiot po uzupelnieniu wszystkiego pojawia sie po prawej stronie komunikat  --Adres email jest niepoprawny  -- tym samym klawisz wystaw przedmiot sie nie podswietla do wystawienia oferty . Dodam ze wczesniej nie bylo problemu z wystawianiem przedmiotow. 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Pumbiacz
#8 Zapaleniec#

Witam,

Zastanawiam się, co jest grane, bo nie mogę ani edytować swoich aukcji, ani wystawić nowych. Wyświetla mi się komunikat "Adres email jest niepoprawny". Jaki adres email, skoro się go nie podaje w aukcjach? Halo, niech ktoś mnie oświeci...

 

Adres email jest nieprawidłowyAdres email jest nieprawidłowy

oznacz moderatorów
Bednarz87
#2 Obserwator#

Mam dokładnie ten sam problem.

oznacz moderatorów
mikolik
#2 Obserwator#

Napisałem teraz do allegro zobaczymy co odpiszą.

oznacz moderatorów
mikolik
#2 Obserwator#

Witam.Mam dokładnie to samo i nie wiem co jest grane.

oznacz moderatorów
Pumbiacz
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów