anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro lokalnie

dawido0207
#8 Zapaleniec#

Gdzie mogę wycofać aukcje na allegro lokalnie???? gdy mi nie podpasuje cena?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Nigdzie.

oznacz moderatorów

dawido0207
#8 Zapaleniec#

jeszcze pytanie,gdzie moge kogoś dać na czarną liste z powodu braku zaplaty,na allegro lokalnie,zeby nie robić spamu??

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie ma takiej opcji na lokalnie

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Nie zachowuj się wobec kupujących jak męski narząd rozrodczy i wystawiaj aukcje od ceny, która Ci pasuje.

Na allegro lokalnie nie ma możliwości wycofania ofert, ani nie ma czarnej listy - taki niedorobiony serwis..

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kupujący może wycofać się z zakupu ale Ty powinieneś oddać za tyle ile zakończy się licytacja . Jak chcesz uniknąć sprzedaży za zbyt niską cenę to wystawiaj na kup teraz lub w licytacji ale od ceny jaka już Cię satysfakcjonuje.

oznacz moderatorów

dawido0207
#8 Zapaleniec#

teraz mam kolejny problem,2x wystawione 2 aukcje,ludzie znowu nie zapłacili,co mam zrobić?da rade usunąć te oferty kupna?Czy tak bedzie cały czas się odnawiało dopóki nikt nie zapłaci i nie zalicytuje??.pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

ustaw sobie w opisie aukcji czas np że czekasz 3 dni na wpłatę regulaminowy czas jest brany pod uwagę jak nic o tym nie piszesz

oznacz moderatorów

dawido0207
#8 Zapaleniec#

ogólnie 5 dni się czeka,no ale co mam zrobić,żeby znowu allegro nie wstawiło na aukcje ??Bo szkoda czasu i nerwów

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

tzn jak nie chcesz żeby się wznowiło samo jak nie zapłaci to wyłącz automatyczne wznawianie albo poproś o zamknięcie moderację

oznacz moderatorów

dawido0207
#8 Zapaleniec#

gdzie w to sie w chodzi?? bo szukałem i nie moge znaleźć

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_podajcie instrukcje obslugi

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dawido0207 nie możemy zakończyć oferty za Ciebie. Jeśli kupujący nie opłacą ich w przeciągu 5 dni, obie oferty wznowią się same, automatycznie, chyba, że wyłączysz ich wznowienie w opcjach edycji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

dawido0207
#8 Zapaleniec#

ale nei wiem gdzie sie w chodzi w te opcje....**piiip**ne te allegro,kiedys lepiej yło

oznacz moderatorów