anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegrolokalnie, cały opis aukcji utracił wszelkie przerwy, spacje, i wyszczególnienia.

MAMY ROZWIĄZANIE!
MMOStock
#10 Popularyzator#

Witam doksłownie chwile temu zauważyłem że opis wszystkich aukcji allegroloklanie scalił się w jedną wielką epopeję, zostały usunięte przerwy i spacje, miałem wyszczególnione dokladnie opis przedmiotu, dane itd.. obecnie wszystko mocno nieczytelne...

oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MMOStock Cześć, czy możesz podać przykład takiej oferty? 

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

@ko_alka ja podam, bo u mnie jest to samo we wszystkich ofertach:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/the-cambridge-companion-to-liberation-theology-2iq

W podglądzie, podczas edycji lub wystawiania od nowa, wszystko wyświetla się poprawnie - z "enterami".

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@vonNogay Dziękuję! Zgłoszę tę sytuację do zespołu Allegro Lokalnie — dam znać, kiedy dowiem się, co się dzieje. 

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

@ko_alka OK, dzięki:)

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MMOStock @vonNogay Już działamy z poprawką 🙂 

oznacz moderatorów
MikeTone_45
#9 Pomysłodawca#

Coś długo trwa wdrażanie tej poprawki...

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Już wczoraj były wpisy i zgłoszenia tego problemu ,widocznie dość poważny skoro jeszcze występuje.

oznacz moderatorów
Matej01
#2 Obserwator#

U mnie to już jakiś czas trwa syf w ogłoszeniach zlana paćka tekstu 🙂

Oni coś tam robią żeby tyle to trwało i to nie tylko mój problem jak widzę

oznacz moderatorów
kamyk_art
#7 Wielbiciel#

Ja też nadal czekam na jakąś reakcję czy to będzie naprawione 

oznacz moderatorów
Matej01
#2 Obserwator#

Ktoś z Państwa moderatorów coś z tym zrobi da rozwiązanie zgłosi dalej problem jest nas legiony z tym problemem

oznacz moderatorów
MikeTone_45
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ A co to się dzieje na Allegro Lokalnie?

Opisy we wszystkich moich ofertach straciły formatowanie. Cały tekst leci sobie jednym ciągiem bez żadnych odstępów. Po wejściu w edycję wszystko jest niby OK, ale po zatwiedzeniu aukcje nadal wyglądają koszmarnie.

Wystawiłem różne przedmioty z dwóch kont i na obu jest to samo. A co najciekawsze, oferty innych sprzedających są w porządku, a u mnie jedna sieczka. Kto takie opisy będzie czytał czytał? A ja się dziwię, że ostatnio na Lokalnie coś słabo się sprzedaje...

oznacz moderatorów
dziablica
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam. U mnie również formatowanie się posypało. Wczoraj było jeszcze ok.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Więcej już dziś jest takich komunikatów, coś się im posypało.

oznacz moderatorów
dust91
#7 Wielbiciel#

Mam problem z pisownką w ogloszeniach... nie wiem co się przestawiło, a mianowicie wcześniej mogłem fajnie ustawić odlełości "enterem" a teraz wszystkio jest zlane.... 

Było:

Ręczniczek liturgiczny do bielizny kielichowej

Materiał: 100 % bawełny

Rozmiar: 34 x 24 cm

Cena podana w ogłoszeniu dotyczy 1 sztuki.

Jest: 

Ręczniczek liturgiczny do bielizny kielichowej Materiał: 100 % bawełny Rozmiar: 34 x 24 cm Cena podana w ogłoszeniu dotyczy 1 sztuki. 

 

bardzo proszę o pomoc 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ktoś tu dzisiaj o tym pisał!

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@dust91 napisz w notatniku tak jak chcesz , skopiuj i wklej do oferty  ,możesz też pier....dodać ślaczek coby ładniej było .

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

To wina allegro.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dziablica @MikeTone_45 @dust91 Jeśli to możliwe, prześlijcie filmik z widokiem zgłaszanych problemów na adres: spolecznosc@allegro.pl. W treści wiadomości podajcie link do tego wątku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów