anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zwrotu pieniędzy dla kupującego

MAMY ROZWIĄZANIE!
PatrickZ1990
#7 Wielbiciel#

Witam, przez nieuwagę, kliknąłem 3 razy "zwróć pieniądze" w poprawnie zakończonych transakcjach na allegro lokalnie z myślą, że są to sprzedaże nieopłacone by odzyskać potrąconą prowizję (kupujący otrzymali swój zakup). Chcę to anulować, jak tego dokonać i odzyskać pieniądze? Jest w ogóle taka możliwość? Próbuje skontaktowac się z konsultantem ale nikt nie odpowiada.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PatrickZ1990 nie licz na konsultantów tylko kontaktuj się z klientami , jeśli będzą uczciwi zwrócą Ci środki .

oznacz moderatorów
PatrickZ1990
#7 Wielbiciel#

Ok, zwrot został wysłany wczoraj wieczorem, dziś jest sobota, więc prawdopodobnie nie mają jeszcze pieniędzy na koncie, prawda?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PatrickZ1990 nie mają , 2- 3 dni robocze idzie zwrot .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika chyba za poźno na reakcję ... prawda ??

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@PatrickZ1990 Jak zleciłeś to poszło, nie sądzę że uda się wstrzymać, może przez operatora płatności.

oznacz moderatorów
PatrickZ1990
#7 Wielbiciel#

 Jest szansa, żeby dziś się skontaktować z osobą, które ewentualnie mogłaby tą transakcję wstrzymać? Wiem, że jest sobota, ale może paradoksalnie przez weekendowe opóźnienia dałoby radę to wstrzymać co skutkowałoby brakiem potrzeby kontaktu z kupującymi i ewentualne wykazanie się ich uczciwością i zwrotem pieniędzy.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PatrickZ1990 przykro mi, ale u nas te zwroty już się poprawnie zaksięgowały 😞 Dopytuję jeszcze dział płatności czy jest szansa na interwencję u operatora płatności. Prawdę mówiąc obawiam się, że nie będzie to możliwe, ale oczywiście, gdy tylko otrzymam odpowiedź to dam Ci znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PatrickZ1990 kurcze przykro mi, ale już nic nie możemy na to poradzić 😞 
Skontaktuj się proszę z kupującymi z informacją o pomyłce mam nadzieję, że zachowają się w porządku i oddadzą te zwroty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
PatrickZ1990
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Ok, a kiedy kupujący będą mieli zwrot u siebie na koncie? Bo chce się z nimi jak najszybciej skontaktować, a chcę uniknąć sytuacji, że będę sie domagał oddania pieniędzy a oni nie beda ich mieli jeszcze na koncie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PatrickZ1990 to zależy od ich banków, więc nie jestem w stanie tego sprawdzić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów