anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chce wystawić negatywną opinię

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Sklep [edycja] sprzedawca na Allegro wstawia zdjęcia produktu innego koloru ponieważ stwierdziłam na zamawiając EKO-SKÓRA SKAJ TKANINA OBICIOWA beżowy gnieciuch myślałam że to jest jasny brąz bo na zdjęciu jest jasny brąz a nie beżowy. Chce zwrócić to nie chce przyjąć zwrotu i nie chce oddać pieniądze. Nie polecam tego sprzedawcy bo jest oszustem i naciągaczem.☹️☹️☹️

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Rozróżniam kolory!!! Jesteście oszustami nie chcecie zwracać pieniędzy za towar który nie jest zgodny ze zdjęciem i naciągacie ludzi kłamstwami!!! Jak mam zwrócić produkt jeżeli jest niezgodny ze zdjęciem bo inny kolor jest na zdjęciu a inny kolor wysłany!! Nawet stwierdził ktoś inny a nie tylko ja!!! Żądam zwrot pieniędzy za towar który nie jest zgodny ze zdjęciem i koszt przesyłki !!! Ja nie śpię na pieniądzach tak jak wy aby wydawać pieniądze za zakupy które nie są zgodne z kolorem!!!

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:104998759 Czy kontaktowałeś się w ogóle ze sprzedającym w kwestii reklamacji? Jeśli tak to czy odesłałeś zakupiony towar aby sprzedający mógł rozpatrzyć reklamację? 
Zrób zdjęcie i wklej tutaj zobaczymy jaki będzie kolor (:

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie gorączkuj się tylko słuchaj, masz w zakładce "Moje zakupy " takie coś jak "Zgłoś problem z zakupem", opisz tam co masz do zakupionego towaru i że kolor jest nie taki jak na zdjęciu, sprzedający musi odpowiedzieć i wszystko się wyjaśni, jeżeli chcesz dokonać zwrotu masz także tam zwróć zakup, wejdź wygenerujesz kod do zwrotu i odeślesz. Tu poczytaj, masz wszystkie odpowiedzi: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/najwazniejsze-informacje-o-zwrot...

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:104998759  Ja też obejrzałem tą ofertę i wcale nie jest to brąz.  Faktycznie że  ten beż na zdjęciach jest jakiś przybrudzony, niedoświetlony ale do brązowego  to mu bardzo daleko.

A w zakładce  "Zwroty"  sprzedający bardzo jasno okreslił sposób postępowania  więc nie widzę tutaj żadnego oszustwa.  Według mnie można zwrócić nawet napisał jak to zrobić.

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób mam odzyskać pieniądze za zakup który nie jest zgodny ze zdjęciem? 

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Nawet ktoś inny twierdzi że kolor na zdjęciu jest inny!!

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Ale komedia. No dawno się tak nie uśmiałem😀

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób mogę odzyskać zwrot za kolor zakupu który jest błędnie sprzedawany? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104998759 Dziękuję, że podzieliłaś się z nami swoją opinią, ale jeśli chcesz wystawić swój komentarz o sprzedającym jedynym właściwym miejscem jest ta zakładka. Wówczas Twoja opinia będzie widoczna dla innych kupujacych na Allegro.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Mogłaś zamówić próbkę materiału by sprawdzić czy ci pasuje. Zamawiasz bez upewnienia się i teraz masz pretensje do sprzedawcy? Nieroztropnie. 

oznacz moderatorów

Client:104998759
#8 Zapaleniec#

Na Allegro nie da zamówić się próbki materiału aby sprawdzić czy mi pasuje ponieważ sprzedający w ogłoszeniu nie napisał że można zamówić próbkę!! [edycja] ludzi wstawiając inny kolor zdjęcia na Allegro produktu które nie są zgodne z kolorem produktu które wysyła i nie chce zwracać pieniędzy za towar który nie jest zgodny ze zdjęciem!!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:104998759 sprzedawca został już powiadomiony że nazywasz go publicznie oszustem bez wyroku sądu, licz się z pozwem sądowym o zniesławienie 😞 oj będzie kosztowne 🙂

Masz opcję reklamacji lub zwrotu, dostałaś wyżej instrukcje jak to zrobi, po co ciśniesz się na forum jak tu piszą tacy sami użytkownicy jak ty !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy możecie zdyscyplinować @Client:104998759 , aby przestała używać wobec wszystkich określeń  "oszuści i naciągacze" Niech zgłosi ten zwrot, otworzy dyskusję w razie problemów i tam wyjaśnia tylko spokojnie.

oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

No cóż.... całkiem co innego znaczy "myśleć", a całkiem co innego znaczy widzieć...

Sugeruję wypad do zwykłego sklepu stacjonarnego.

A to też może okazać sie błędne - proszę zwrócić uwagę na zamontowane w sklepie oświetlenie. 

Po wyjściu na zewnątrz, na zwykłe słoneczne światło, odcień koloru okaże się kompletnie inny.

Odnośnie zwrotu - zastanów się nad tym co piszesz. Jeśli sprzedawcą była firma, to dokonujesz odstąpienia od zawartej umowy i dopiero wtedy dokonujesz zwrotu. Towar możesz sobie zwrócić nawet bez odstąpienia od umowy - wtedy sprzedawca wrzuci go na magazyn i będzie Ci naliczał opłaty za magazynowanie. Jak chcesz dokonywać zakupów przez internet, to się wcześniej tego naucz.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104998759 Powtarzanie tego samego w każdym poście niewiele daje. A stawialąc coraz więkąej ilość wykrzykników stajesz się coraz bardziej śmieszna. Dobrze, że możesz pisać, bo gdybyś krzyczała to już dawno byś straciła głos.😹🤣🤣😂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client:104998759 

Czy możemy już ustalić za fakt że wyzywając tu wszystkich pomocy już tu nie uzyskasz! Nikt tu Ci nie będzie chciał pomóc.

oznacz moderatorów