anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy kupujący źle wypelnil dane wysyłkowe

Adzik_123
#7 Wielbiciel#

Gdy chce wygenerować etykietę InPost wyskakuje mi błąd, że kupujący źle wypelnil dane i nie ma w nich numeru budynku, natomiast kupujący spiera się, że dobrze wypełnił swoje dane nie wiem co mam zrobić w takiej sytuacji..

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Trudno się odnieś skoro kupujący się upiera że dobry adres, sprawdź może na mapie.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Adzik_123 Możesz wskazać, o które zamówienie chodzi? 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#13 Ambasador#

To prawdopodobnie błąd Allegro przy wprowadzaniu/przetwarzaniu formularza danych wprowadzonych przez kupującego.

Ostatnio mam co chwilę taką sytuację, gdy chcę wygenerować etykiety przez Allegro. 

Po prostu system Allegro łączy "nazwę ulicy" z "numerem domu" bez spacji i z tego powodu masz komunikat, że kupujący nie podał numeru domu. A to, że paczka i tak idzie do odbioru w automacie odbiorczym - nie ma żadnego znaczenia. 

Musisz wejść w edycję adresu odbiorcy i wstawić spację między nazwą ulicy, a numerem domu. I będzie OK. I to nieważne, że przesyłka idzie do automatu odbiorczego (InPost, OrlenPaczka, DPD pickap). Musisz poprawić adres.

Swoją drogą - Allegro mogłoby zająć się poprawieniem tego błędu, gdyż zaczyna już być uciążliwy. 

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Adzik_123
#7 Wielbiciel#

Udalo sie paczka wysłana dzekuje za wszystkie pomocne odpowiedzi<3

oznacz moderatorów