anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu allegro łamie ciągle regulamin

Client:115757546
#7 Wielbiciel#

Allegro to jedno wielkie oszustwo, ja jako sprzedający, zostałem pokrzywdzony ze strony allegro, nałożyli mi blokadę tłumacząc że złamałem regulamin, pomimo że nigdy nie było sytuacji w jakiej złamałem regulamin, przez to że zdarzyło mi się że kupujący otworzył dyskusję, co okazało się że kupujący jest oszustem, to od razu dostałem blokadę, pomimo że sprzedałem nie jedną rzecz, kontakt z allegro to jakaś tragedia, wysyłając im wyjaśnienia, to olewają mnie, tak samo odwołanie wysłałem w sprawie blokady konta, to także olali, jednym słowem, allegro nie działa w trosce o sprzedającego, a jedynie w trosce o kupującego, mogą otwierać dyskusję i ubiegać się o pieniądze od allegro, żeby mieć pieniądze i przedmiot dla siebie, olewa sprzedającego, pomimo kontaktu przez formularz kontaktowy i nie odpisują nawet, jeśli wyśle się wyjaśnienia i odwołanie od blokady konta, przestrzegam sprzedających, żeby uważali co odpisują allegro w sprawie blokady, a tak samo dokumentowali to co wysyłają. Najlepsze jest to że dyskusja została ostatecznie rozwiązana, co allegro samo się kompromituje w takich sprawach. Allegro samo łamie regulamin, a zwala wszystko na sprzedającego.

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ELMIXAGD_pl
#13 Ambasador#

No cóż... chyba nikt Ci tutaj nie pomoże, jeśli nie opiszesz dokładnie sprawy. To co piszesz - to jest po prostu "chaos" - nie wiadomo o co chodzi.

Ja miałem kiedyś zablokowane konto - obaliłem wszystkie zarzuty, a było ich kilka, stawianych po obaleniu wcześniejszego. Ostatnim powodem przez nich podanym było "działanie na niekorzyść wizerunku serwisu" - po tym już sobie po prostu odpuściłem i założyłem nowe konto.

oznacz moderatorów