anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujący potrzebuje mojego e-maila lub numeru telefonu na Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Martuszka89
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2021-10-08-20-06-23-851_pl.allegro.jpg

 Cześć, czy to oszustwo? 

oznacz moderatorów
9 116 ODPOWIEDZI 9 116
Client:43584115
#2 Obserwator#

Bogusław (Bogus_56_)

Dzień dobry. Chciałbym złożyć zamówienie.

19:12

Ale próbowałem zapłacić przyciskiem „Kup teraz”, proszą mnie o podanie poczty el. sprzedawcy.

19:12

Proszę napisz mi go tutaj

19:12

oznacz moderatorów
Client:43584115
#2 Obserwator#

Proszę o szybkie usunięcie naszej rozmowy/zablokowanie póki nie odczytał mojej wiadomosci

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A co tam złego napisałeś? podanie maila to nie tragedia,. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43584115 Dziękuję za zgłoszenie, na tym koncie doszło do włamania, ale już je zabezpieczyliśmy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
norson01
#7 Wielbiciel#

Client:105709656

moikaw14

Client:105707977

To oszuści 

Nawilżanie do mojego wcześniejszego postu.

oznacz moderatorów
norson01
#7 Wielbiciel#

Nawiązanie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Po co następny, pisz w tym samym.🤣

oznacz moderatorów
norson01
#7 Wielbiciel#
Scarlet171717
dzisiaj, 20:26
Witam, składa'm już zamówie'nie przez Allegro, ale allegro prosi o podanie poczte(e-maila) sprzedawcy w celu realizacji zamówienia Proszę podac mi adres e-mail Pozdrawiam
Sprzedajesz:Elektronika
 
 
Client:105721818
dzisiaj, 15:21
Witam 🙂 Czy nadal aktualne? Bardzo chcę kupić wasz produkt, ale mieszkam w innym mieście i potrzebuję waszego adresu meil, aby zorganizować dostawę. Bardzo dziękuję! 🙂
Sprzedajesz:Elektronika
 
 
Client:105716688
dzisiaj, 14:35
Witam, chciałbym kupić wasz produkt za pobraniem, w tym celu potrzebuję waszego meila. Dziękuję 🙂
Sprzedajesz:Elektronika
 
 
Client:105720263
dzisiaj, 13:32
Dzień dobry) Czy jest w takim samym stanie jak na zdjęciu? Czy są jakieś usterki? Chciałbym zamówić usługę dostawy kurierskiej Allegro. Wpisz swój adres e-mail. Pozdrawiam
Sprzedajesz:Elektronika
 
 
Client:105709656
wczoraj, 15:07
Ok jak tylko płatność będzie zrealizowana jutro wysyłam pozdrawiam.
Sprzedajesz:Odbiornik radiowy RADMOR 5102
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@norson01 Bardzo dziękuję za zgłoszenie. Wszystkie podane przez Ciebie konta zostały zablokowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
norson01
#7 Wielbiciel#

Wstawiam parę przykładów wiadomości które otrzymałem.

Witam, robie j'uż zakupu za pośrednictwem K'up teraz, ale serwis prosi o podanie ad'resu e-maila sprzedaw'ca w celu sfinalizowania transakcji. Prosze podac mi e-mail Pozdrawiam.                                                                                                     

 

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@norson01 po co kolejny wątek ? 

tu masz więcej przykładów https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/czy-kupuj%C4%85cy-potrzebuje-m...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤣

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@norson01 Cześć 🙂 Nie odpowiadaj proszę na takie wiadomości - kupujący nie potrzebują Twojego adresu mejlowego, żeby dokończyć transakcję. Takie konta są blokowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
norson01
#7 Wielbiciel#

Witam czy można coś więcej zrobić w przypadku oszustwa na allegro lokalnie chodzi o to że wystawiłem pewien przedmiot i po paru minutach dostałem e-maila niby od allegro w którym teraz już to wiem oszust prosi o podanie maila i ja sprzedając podałem tego maila z tego powodu że nigdy nie wystawiałem nic na allegro i co najgorsze podał mi jakieś dane na które miałem wysłać rzekomy przedmiot i co jeszcze najgorsze napisał na czacie przez pocztę że zachwile przyjdzie potwierdzenie płatności i będzie trzeba kliknąć rzeby uzyskać pieniądze i co jeszcze najgorsze kliknolem w ten link i podałem własne poufne dane takie jak dostęp do kąta oczywiście już Kato całkowicie w banku zablokowane ale moje pytanie jest takie czy ktoś zrobił tak samo jak ja to uczyniłem i czy można w tym przypadku coś więcej zrobić.pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Powinieneś napisać tutaj nick allegro tego kogoś kto próbował cię oszukać, aby moderatorki mogły zablokować tego "użyszkodnika"!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@norson01 Nie jeden nabrał się na to, już były takie przypadki opisywane, zmień dane do konta co by Ci nie wyczyścili a na przyszłość, zakup jest zawsze opłacany przez allegro i kasa pojawia sie tuhttps://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ w innym przypadku nie wysyłaj 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:77193018
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Kolejny do kolekcji zablokowanych: Client 105733152 😉

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:77193018 dziękuję za Twoje zgłoszenie. Zablokowaliśmy to konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kachas1990
#7 Wielbiciel#

Kupujący chce moje dane i email aby niby dokończyć zakup... 

Screenshot_20220618_220652_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów