anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mozna sprzedawac istniejace konta z grami na aukcji

W_Saniewski
#8 Zapaleniec#

Zakupiłem gre na aukcji w opisie bylo ze jest to nowa gra, jednak po płatności sprzedający udostępnił mi dostep do juz istniejącego konta. Po uzyskaniu dostępu do tego konta minęło 24h i dostęp ten utraciłem, na chwile obecna nie mam dostępu do tego konta. Po utworzeniu dyskusji ze sprzedającym o zwrot kosztów lub prywatnego kodu do danej gry, sprzedawca zaproponował tylko części kosztów lub wymianę na inną ''gre" poprosiłem o pomoc w dyskusji allegro. Użytkownik Allegro napisał zebym zgodził się na jedno z rozwiązań. Rozumiem ze serwis Allegro wyraza zgodę na sprzedaż juz istniejących kont 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

az1rael
#21 Demiurg#

Wygooglaj sobie regulamin allegro wklei im odpowiedni punkt o sprzedaży kont w dyskusję jak widzisz kompetencje pracownikow allegro są tak duże że nie znają własnego regulaminu dno i 10m wodorostów

oznacz moderatorów

W_Saniewski
#8 Zapaleniec#

Ok dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów

W_Saniewski
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  sprzedający zaproponował rozwiązanie sprzedaż innej gry również konta, lub zwrot części kosztów (to co on sam zarobił) w rozmowę wkleiłem również regulamin allegro który jasno okresla ze nie można sprzedawać kont. Pracownik allegro kazał mi wybierać między tymi 2 rozwiązaniami. Co teraz ? Jak rozwiązać ten spor ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A ty nie wiesz czego być chciał?

oznacz moderatorów

W_Saniewski
#8 Zapaleniec#

Ja zaproponowałem sprzedającemu zwrot gotówki lub Gre, ale klucz z grą a nie lewe linki do kont z gra i brak dostępu do tego konta po 24 h 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

Chyba budżet na AP w miesiącu sierpniu został już wykorzystany xD 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  jeśli łaska zgłoście ten przykład głupoty gdzie trzeba żeby się ktoś kompetentny wypowiedział w dyskusji bo obecnie wasz pracownik łamie wasz własny regulamin 

oznacz moderatorów