anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowe przesyłki na allegro lokalnie nie działają

MAMY ROZWIĄZANIE!
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Obowiązuje teraz promocja ze 8 przesylek moge wyslac za free jesli ktos zamowi na paczkomat - licznik aktualnie wskazuje 5 przesylek z 8 a allegro za kazda przesylke dopisuje mi 9zl gdy wsadze do paczkomatu. Ostatnim razem wszystko mi dzialalo a teraz mi nalicza i musze placic, o co chodzi?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Jasne, że sprawdzimy 🙂 

@EduarDOOX8 Kupujący też musi mieć usługę Smart na swoim koncie. 🙂 Kupujący z Twojej ostatniej sprzedaży na Lokalnie nie ma Smarta na swoim koncie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

No co za [edycja]... wszystko jasne. Dzieki za szybka odpowiedz

oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Poprawka.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@EduarDOOX8 W ramach promocji możesz wykorzystać 8 przesyłek z darmową dostawą Smart! Od 1 lipca (czyli początku przedłużenia promocji) wykorzystałeś już 3 darmowe wysyłki:

7 lipca,
8 lipca,
11 lipca.

Zatem zostało Ci ich jeszcze 5. Licznik działa prawidłowo, przesyłki poza Smart nie zabierają Ci Twojego limitu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@EduarDOOX8 8 lipca miałeś dwie sprzedaże - jedną ze Smart (matryca), drugą bez (płyta lenovo).

Sprawdź to proszę tutaj: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Racja, pardon. Dziekuje raz jeszcze !

oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Z 8 lipca sprzedalem 1 przesylke kwota zamowienia 150zl "w tym paczkomat inpos:t 0zł". Nastepnego dnia wsadzilem paczke i naliczylo 9zł

Z 11 lipca zamowienie na 40zł "w tym paczkomaty inpost: 0zł" i nie naliczylo mi oplaty za wysylke

z 14 lipca zamowienie 167,99 zł "w tym paczkomaty: 8,99zł" i ponownie naliczylo oplate 9zl gdy dzisiaj umiescilem

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@EduarDOOX8 Rozumiem, ale żeby Kupujący mógł skorzystać z darmowej dostawy, musi mieć włączoną i opłaconą usługę Allegro Smart na swoim koncie. 

Jeśli Kupujący nie korzysta ze smarta, to po prostu płaci za dostawę i te środki trafiają do Ciebie na poczet wysyłki 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Cofam wszystko co powiedzialem. Dziekuje za odpowiedz !

oznacz moderatorów