anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego firma twierdzi że nie wysłałem dokumentów do weryfikacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
ja_Tomek
#7 Wielbiciel#

Witam przeoczylem email w maju o konieczności weryfikacji danych, w dniu 19 lipca zobaczyłem że moje konto na allegro lokalnym jest zablokowane po ok 2godzinach dostałem email z informacją że moje konto będzie zablokowane ze względu na brak weryfikacji, w dniu 20.07 wyfłałem dzjęcie dowodu osobistego obu stron i dodatkowo przeprowadziłem weryfikację przez wpłatę na Państwa konto w dniu dzisiejszym 21,07 dostałem od Państwa e-mail iż nie dostaliście dokumentów weryfikacyjnych gdzie dzień wcześniej zostały wysłane. Dziś ponownie wysłałem i tym razem mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i  moje konto będzie znów aktywne @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ja_Tomek Jeśli przesłałeś dokumenty, to zostaną one zweryfikowane. Poczekaj proszę na odpowiedź. 🙂 

oznacz moderatorów
ja_Tomek
#7 Wielbiciel#

Witam nic innego mi nie pozostaje jak czekanie tylko zaniepokoił mnie email że nie dokonałem w dalszym ciągu weryfikacji 

Pozdrawiam Tomek 

oznacz moderatorów
ja_Tomek
#7 Wielbiciel#

Witam ponownie 

Zazwyczaj ile trwa weryfikacja wiem że jest napisane do 5 dni ale czy dostaną jakąś informację o tym czy weryfikacja została pozytywnie rozpatrzona lub negatywnie 

Pozdrawiam Tomek 

oznacz moderatorów