anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo można edytować ofertę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:99221371
#7 Wielbiciel#

Jak długo możliwa jest edycja treści oferty przez sprzedającego, w którym dokładnie momencie przestaje być to możliwe? Czy sprzedający może edytować treść oferty po zakupie? Jeśli tak to które? 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:99221371 Cześć. 🙂 To zależy od rodzaju ogłoszenia. Dodatkowo jeśli w licytacji pojawiły się już oferty kupna, to również jej nie edytujesz, bo nie możesz zmieniać opisów trwających ofert. 

Wszystko dokładnie opisujemy w tym artykule: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/jak-zmienic-szczegoly-... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:99221371
#7 Wielbiciel#

@ko_alka Dzięki. Ja do tej pory nic nie wystawiałem i pytam o to jako kupujący. Chciałbym wiedzieć czy w sytuacji w której przysłano mi inny przedmiot niż ten który chciałem sprzedawca ma możliwość zmienienia szczegółów oferty tak aby po fakcie upozorować to na "mój błąd".

Na tyle na ile rozumiem ten artykuł, sprzadawca ma możliwość zmieniania tytułu, opisu i parametrów również po sprzedaży. Nie jest dla mnie jasne z artykułu czy ma po sprzedaży możliwość zmiany / dodania zdjęcia. Tak czy inaczej, na wypadek opisanej przeze mnie sytuacji, czy przechowujecie dane o tym jak wyglądała oferta przed jej edycją / przed sprzedażą?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:99221371 sprzedający ma możliwość edycji oferty, ale nie może upozorować sytuacji, w której otrzymałeś przedmiot inny niż ten, który zakupiłeś. Jeśli by to zrobił powinieneś rozpocząć z nim dyskusję i poczekać, aż przedstawi swoje stanowisko, a jeśli tego nie zrobi będziesz miał prawo złożyć wniosek o rekompensatę do Allegro Protect. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:99221371 

To nie tak. Napiszę Ci jak jest na Allegro zwykłym (na lokalnie się nie znam). Jak coś kupisz to sprzedający może zmienić owszem wiele rzeczy ale jak wejdziesz w link z poziomu swoich zamówień to wyświetli się oferta z momentu dokonania zakupu. Nie ma tutaj żadnego zagrożenia.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:99221371 to ja Ci napiszę prościej, jak kupisz i klikniesz link z zakładki kupione to masz widok oferty z dnia i godziny zakupu, nawet jak edytuje ją po Twoim zakupie to i tak widzisz opis z momentu zakupu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów