anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Petbla
#9 Pomysłodawca#

Mam problem z utworzeniem etykiety do Allegro InPost z Allegro Lokalnie. Po wpisaniu wszystkich danych klikam na utwórz etykietę i system się zawiesza. Kółko się kręci i nic. Już to próbuję kilka godzin. Ktoś ma taki sam problem?

oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214
Freed12
#1 Nowicjusz#

Sprzedałem przedmiot na Allegro Lokalnie, kupujący zapłacił, wybrał paczkomat itp. Przy próbie wygenerowania etykiety InPost, po kliknięciu na zółty przycisk "Utwórz etykietę" robi sie on szary i cały czas mieli...mieli...mieli (screen poniżej). I nie może skończyć, tym samym etykieta się nie chce utworzyć. Próbowałem na różnych przeglądarkach, komputerach, telefonach, apce i problem ten sam. Jak utworzyć etykietę w takim przypadku?
allegroetyk.jpg

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Freed12 nasz zespół techniczny pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Przesłałam również Twoje zgłoszenie. Tymczasem nadaj proszę przesyłkę przez stronę lub aplikację InPost. Następnie napisz do nas przez ten formularz, a do zgłoszenia dołącz proszę potwierdzenie poniesionych kosztów, pozwoli nam to szybciej zweryfikować Twoją sprawę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
labia1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję już wysłałam paczkę z pomocą InPost w normalnej cenie.

oznacz moderatorów
labia1
#7 Wielbiciel#

Z jakiego powodu nie mogę wysłać przesyłki przez In Post z paczkomatu. Nie można wygenerować strony.

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@labia1 Na Allegro Lokalnie? Sporo osób zgłasza ten problem. Wejdź na stronę InPost i nadaj, będzie nieco drożej.

oznacz moderatorów
labia1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję pięknie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@labia1 nasz zespół techniczny pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Nadaj proszę przesyłkę przez stronę lub aplikację InPost tak jak polecił @xyz96 . Następnie napisz do nas przez ten formularz, a do zgłoszenia dołącz proszę potwierdzenie poniesionych kosztów, pozwoli nam to szybciej zweryfikować Twoją sprawę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Mr.Foo
#7 Wielbiciel#

Wciąż nie działa tworzenie etykiety przesyłki. Czy mam dokonać wysyłki poprzez stronę Inpost?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mr.Foo tak, nadaj proszę przesyłkę przez stronę lub aplikację InPost. Następnie napisz do nas przez ten formularz, a do zgłoszenia dołącz potwierdzenie poniesionych kosztów, pozwoli nam to szybciej zweryfikować Twoją sprawę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
marekswid
#7 Wielbiciel#

Ja natomiast mam inny problem. Wypełnione wszystkie dane,  etykieta została niby utworzona, jednak pokazuje się, że jest błędny format pliku, lub plik jest uszkodzony. Format pdf. Otwieram w każdym możliwym programie otwierającym pdf i nie działa. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marekswid czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutów ekranu i opisanie krok po kroku jakie działania podejmujesz?   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
marekswid
#7 Wielbiciel#

W pracy mam drukarkę do drukowania etykiet. Dopiero tam mi się udało wydrukować i nie wiem od czego to zależy. Bo na komputerze prywatnym i telefonie pokazywało sie komunikat jak wspomnialem

oznacz moderatorów
Drafiq
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem z wydrukowaniem etykiety. Nie pomaga zmiana paczkomatu.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika Tak z ciekawości - czy problem z generowaniem etykiet spod AL został już usunięty?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere udało sie rozwiązać ten problem, wynikał on z błędów lub niewłaściwego formatu w danych kontaktowych Kupującego. Obecnie jeżeli sytuacja się powtórzy prosimy o kontakt, dysponujemy narzędziem, które umożliwi poprawę tych danych i wygenerowanie etykiety.
@Drafiq napisz do nas proszę tutaj, pomożemy Ci rozwiązać ten problem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Drafiq
#7 Wielbiciel#

Hej , niestety nie mogłem czekać . Wysłałem paczkę bezpośrednio przez aplikacje inpost o 4 pln drożej niż wynikało z cennika Allegro . 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Drafiq przykro mi, proszę napisz do nas przez ten formularz, a w załączeniu prześlij potwierdzenie poniesionych kosztów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
GalaretkaKappa
#7 Wielbiciel#

Taki sam problem, po zaakceptowaniu regulaminu  wyskakuje powiadomienie o koniecznosci jego zaakceptowania i tak w kółko.

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GalaretkaKappa @franiula1779 @aniaaneczka2224 @RUHURUHU Czy mogłabym Was poprosić o zrzuty lub film obrazujące te problemy? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów