anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z wygenerowaniem etykiety do paczkomatu

MAMY ROZWIĄZANIE!
filon
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem kilka rzeczy, do wszystkich prócz jednej wygenerowałem bez problemu etykiety.

Po kliknięciu w PRZYGOTUJ PACZKĘ DO NADANIA, pojawia się  górny pasek i tło... i to wszystko. Próbowałem na różnych przeglądarkach i na telefonie wszędzie to samo.

oznacz moderatorów
110 ODPOWIEDZI 110
Client:61599930
#7 Wielbiciel#

Nie pierwszy raz sprzedaje coś na allegro lokalnie i nigdy nie miałam problemu z generowaniem etykiety Inpost. Kiedy klikam w "Przygotuj paczkę do nadania" nic mi się nie wyświetla, nic nie ładuje i tak już drugi dzień. Co mogę z tym zrobić?

oznacz moderatorów
marjaw88
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie ten sam problem. Sprawdzałem różne przeglądarki, bez rezultatu. Sprawdzone także na Androidzie, biały ekran.

oznacz moderatorów
januszr-1971
#7 Wielbiciel#

U mnie również nie działa

oznacz moderatorów
woszcz17
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo, na 2 rożnych laptopach, na tel też. Dziwne że nikt wiecej nie podnosi tematu.

oznacz moderatorów
rmpf
#2 Obserwator#

U mnie też tak samo. 

oznacz moderatorów
Client:86131894
#7 Wielbiciel#
u mnie ten sam problem...
oznacz moderatorów
boughtbuy
#7 Wielbiciel#

Ten sam problem, sekcja do tworzenia etykiet inpost się nie ładuje.

Przeglądarki: Chromium i Chrome

oznacz moderatorów
smerfy1989
#7 Wielbiciel#

Ten sam problem jest u mnie. Najbliższa rozmowa z konsultantem w środę. Nie będę tyle czekał. Może ktoś rozwiąże tą sprawę. Kupujący chcę jak najszybciej otrzymać swoją przesyłkę a tu problem z generowaniem etykiety. POMOCY.

oznacz moderatorów
Aezakmi2137
#9 Pomysłodawca#

Wszyscy mają ten problem, sprawa podobno zgłoszona do działu technicznego i mają się tym zająć... zobaczymy

oznacz moderatorów
JP-F
#7 Wielbiciel#

Podobno google robi z mapami. Niby naruszają jakieś standardy a możliwe że chodzi o hajs

oznacz moderatorów
Kopczas
#8 Zapaleniec#

Dopiszę się do listy. Też mam ten sam problem.

oznacz moderatorów
SirCorin
#7 Wielbiciel#

Problem nadal trwa... Ktoś coś 😊

oznacz moderatorów
AnnikoSun
#7 Wielbiciel#
Dopiszę się do listy. Też mam ten sam problem.
oznacz moderatorów
Xmati78
#7 Wielbiciel#

Mam to samo. Chyba sam  wykupie za 13.99zl przesyłke w Inposcie bo ile kupujacy moze czekac.

oznacz moderatorów
Wronski_2005
#7 Wielbiciel#

Problem nadal nie ustąpił, czy ktoś coś wie kiedy zniknie

oznacz moderatorów
Kamil-K88
#7 Wielbiciel#

Mam to samo, muszę szybko nadać przesyłkę, a tu lipa. Zgłosiłem do Allegro, jak na razie cisza.

oznacz moderatorów
Kamil-K88
#7 Wielbiciel#

Jeżeli Allegro nie usunie tego szybko, to użytkownicy powinni mieć roszczenie do Allegro, bo nie mogą wysłać paczek. Ja paczki będę wysyłał na swój koszt, a potem poproszę Allegro o zwrot różnicy.

oznacz moderatorów
Kopczas
#8 Zapaleniec#

Napisałem pytanie czy będą wyrównywać za generowanie etykiety poza allegro. 

oznacz moderatorów
Kamil-K88
#7 Wielbiciel#

Daj znać jak Ci odpiszą

oznacz moderatorów
granatnik87
#9 Pomysłodawca#

taaa bedą xD jakiś kolo z nikiem xyz cały czas do tego namawia pod każdym tego typu tematem. Nikt nikomu nic nie zwróci. To że wyślesz z własnej inicjatywy to Twoja wola i do tego allegro nic nie ma. Równie dobrze mogą odpisać że trzebabyło czekać jak usługa zacznie działać.

oznacz moderatorów