anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Metody dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Forexus
#8 Zapaleniec#

Dlaczego w metodach dostawy usunięto opcję; "polecony ekonomiczny" ? Do niedawna było 2 opcje "polecony ekonomiczny" i "polecony priorytet", które różniły się cenowo i kupujący miał wybór a teraz jest skazany tylko na 1 opcję. Komu to przeszkadzało. Zamiast ulepszać tylko pogarszacie ten serwis.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Forexus W lutym 2023 r. połączyliśmy te dwie formy dostawy w jedną. To część zmian, która została wprowadzona, by formularz składania zamówień na Allegro Lokalnie był bardziej przejrzysty i przez to przyjazny kupującym.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Forexus
#8 Zapaleniec#

Przyjazne kupującym to na pewno nie jest, bo nie mają wyboru i nie wiedzą czy płacą za przesyłkę ekonomiczną czy priorytetową. Zróbcie sondę to się o tym przekonacie. Dlaczego jeśli ja miałem za polecony ekonomiczny 8,50 zł. i za priorytet 10,50 daliście 10,50, gdzie większość kupujących wybierała opcję ekonomiczną. teraz ja chcąc zmienić cenę muszę każdą aukcję edytować i zmieniać cenę, tak samo jak o informacji o urlopie. Dlaczego nie wsłuchujecie się w opinie użytkowników tylko narzucanie niesprawdzone zmiany, które nie są akceptowane wmawiając że to jest dla nich dobre. 

oznacz moderatorów
Forexus
#8 Zapaleniec#

Proszę o zmianę cen mojej dostawy z 10,50 na 8,50 na wszystkich moich aukcjach trwających oraz zakończonych niesprzedanych.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Forexus Nie aktualizujemy cen dostawy na prośbę sprzedających. Możesz to zrobić samodzielnie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Forexus
#8 Zapaleniec#

I stracę na to min. 3 godziny, takie robicie ułatwienia. Z dobrego samochodu jakim było Allegro zrobiliście hulajnogę odpychaną nogą, której nawet już licznik nie był potrzebny, który po wielu interwencjach łaskawie przywróciliście. 

oznacz moderatorów
Forexus
#8 Zapaleniec#

Najbardziej przejrzysty formularz byłby jakbyście zrobili 1 opcję " koszty przesyłki ustalić ze sprzedającym". Wtedy w przypadku zmian cen pocztowych nie trzeba byłoby wszystkiego wpisywać, tak jak ja teraz po waszych "genialnych zmianach".

oznacz moderatorów