anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Należność, czy to autentyczna wiadomość od Intrum?

Client:43373912
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Otrzymałam smsa od Intrum o treści

Allegro przekazalo nam sprawe 43373912 z zalegloscia 87.30 PLN. Prosimy o niezwloczna wplate na PL56124069607777000043373912. Intrum sp. Z o.o.

Chciałabym się dowiedzieć czego dotyczy ta zaległość. I czy to prawda, ponieważ nie mam żadnych informacji poza smsem. Obawiam się wyłudzania lub cyberprzestepstwa. Bardzo proszę o informację zwrotna  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:43373912 nie , to nie wyłudzenie , sprawdź na wszyskich kontach pod tym linkiem https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro  ,na tych zapomnianych również .

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak wysyłają to stare zaległości, wszystko widzisz jak masz to opłacaj: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro?sellerId=7167996

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43373912 tak, to autentyczna wiadomość, a naliczenie dotyczy opłaty za obsługę transakcji na Allegro Lokalnie z 2.10.2023 r. Możesz to opłacić i sprawdzić w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:43373912
#8 Zapaleniec#

Wpłaciłam dziś tj sobota czy ktoś mógłby sprawdzić czy opłata dotarła ?

oznacz moderatorów

Client:43373912
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dokonałam dziś wpłaty czy mogę prosić o informację kiedy wpłata zostanie zaksięgowana na podanym przez Intrum koncie. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43373912 w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych, więc na tę chwilę musisz poczekać. W weekendy wpłaty nie są księgowane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów