anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mam opcji w sprzedazy przedmiotu na allegro lokalnie wygenerowania etykiety do paczkomatu inpost

teodork26
#7 Wielbiciel#

Problem z pobraniem wydrukiem etykety po sprzedazy przedmiotu. Nie pojawia sie opcja wydrukuj etykiete

Przechwytywanie.JPG

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

A zapłacił?

oznacz moderatorów

teodork26
#7 Wielbiciel#

Tak

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@teodork26 to dlatego, że opcja wygenerowania etykiety na Allegro Lokalnie jest dostępna tylko dla metody Allegro Paczkomaty Inpost, a tutaj kupujący wybrał Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata. Nadaj proszę tę przesyłkę za pomocą zewnętrznego narzędzia np. Managera paczek InPostu

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

teodork26
#7 Wielbiciel#

Próbuje przed menagera. Rejestruje się , ale nie przychodzi żaden link z InPost i dalej bez efektu. 🤦

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@teodork26 a czy nie masz jakieś informacji na temat rejestracji w aplikacji InPost?

la_nika_0-1671964970394.png

Taki komunikat pojawia się podczas rejestrowania konta 🙂 Jeśli to nie rozwiązuje problemu to sprawdź proszę, czy nie masz przepełnionej skrzynki e-mailowej lub czy wiadomość nie trafiła do innej zakładki (np. oferty lub SPAM). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

teodork26
#7 Wielbiciel#

Dostałem taki komunikat , na skrzynkę nic nie przyszło , sprawdzalem spam 

oznacz moderatorów

teodork26
#7 Wielbiciel#

W aplikacji InPost nic nie dostałem 

oznacz moderatorów

teodork26
#7 Wielbiciel#

Kilka razy próbowałem rejestrować i nic , kurcze już mam dosyć 😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Taką wysyłkę realizujesz samodzielnie, nie przez Allegro.

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry,

w zaistniałej kwestii sugeruje o wydzielenie zgłoszenia na adres pomoc@inpost.pl

Zgłoszenie powinno zawierać, krótki opis sytuacji oraz adres e-mail (login) do konta w Managerze Paczek.

Konsultant ma możliwość ręcznej aktywacji konta oraz zrestartowania hasła.

oznacz moderatorów

teodork26
#7 Wielbiciel#

W jakim celu mam restartować aplikacje skoro działa poprawnie 

oznacz moderatorów

cytryna2
#8 Zapaleniec#

Nie tylko Ty masz problem, dziwią mnie tylko takie odpowiedzi moderatora, skoro wiedzą że problem leży po ich stronie i pracują nad rozwiązaniem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cytryna2 na Allegro Lokalnie występowały problemy z generowaniem etykiet, ale zostały już rozwiązane, tutaj wątek na ten temat. 
Osoba, która założyła wątek nie będzie mogła nadać przesyłki z poziomu Allegro Lokalnie, ponieważ kupujący nie wybrał odpowiedniej metody dostawy. 
Twój problem z nadaniem przesyłki polega z kolei na tym, że w adresie nadania nie został podany numer budynku ani paczkomat nadawczy, a jest to konieczne, aby nadać przesyłkę, zmień to proszę i nie powinno być problemu z wygenerowaniem etykiety. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cytryna2
#8 Zapaleniec#

Zwracam honor, lecz tylko w zakresie nr budynku opcji wskazania paczkomatu to już nie ma od dawna. Wracając do nr budynku, to też jakaś nowa opcja bo wielokrotnie wysyłałem i bez numeru.

Dziękuję za wskazanie rozwiązania, choć żałuję że nie powiedział mi wczoraj tego konsultant.

oznacz moderatorów