anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę pobrać etykiety z Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
lemanbartek
#8 Zapaleniec#

Witam,

Mam problem z wydrukowaniem etykiety, wygenerowała się ale nie idzie jej pobrać aby ją wydrukować wyskakuje komunikat nie udało się pobrać etykiety. Próbowałem na innych urządzeniach jest to samo. 

Dotyczy tej oferty:  e305f4ad-0837-40fb-8db2-75179c624548

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lemanbartek przeniosłam Twoja wiadomość, ponieważ dotyczy czegoś innego i zamówienia z Allegro Lokalnie. Etykieta jest poprawnie wygenerowana, czy nie masz wtyczki, która blokuje pobieranie plików?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
lemanbartek
#8 Zapaleniec#

Na allegro lokalnie nie mogę nic edytować mogę tylko pobrać etykietę i nic więcej...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lemanbartek Twój wątek jest tutaj 🙂 
Tak jak napisałam, etykieta jest poprawnie wygenerowana, upewnij się proszę, że Twój system wtyczka (lub jeśli to telefon i aplikacja uprawnienia aplikacji) nie blokują pobrania pliku. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
lemanbartek
#8 Zapaleniec#

Sorry nie zauważyłem 🙂 Tak jak pisałem próbowałem na 3 różnych urządzeniach na każdym jest to samo. Etykieta wygenerowała się poprawnie to fakt lecz w momencie pobierania jest komunikat nie udało się pobrać etykiety i tak za każdym razem na wszystkich urządzeniach, więc problem sprzętowy bym wyeliminował...możemy ponownie wygenerować etykietę? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lemanbartek tak, możesz ponownie wygenerować etykietę. Daj znać, czy to pomogło. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
lemanbartek
#8 Zapaleniec#

Pomogło dzięki!

oznacz moderatorów