anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowa etykieta

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Sprzedałam przez allegro lokalnie. Kupujący wybrał InPost. Pobrałem etykietę u wydrukowałam ale pojawia się info nieprawidłowa etykieta. Na infolinię i postu żąda nr. Nie mam takowego bo nie dostałam. Już nawet wpisałam ostatnie cztery cyfry kodu kreskowego i dalej jako nieprawidłowe. Na paczkomacie skanowalam kodem QR i kodem kreskowym wchodzi jako nieprawidłowe a generowane przez Allegro

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Klikam raz za razem pobierz i dopiero jest nowa etykieta. Wogóle nie mógł zalogować się do allegro czy się coś zawiesiło 🤦. Czy mogę odręcznie wpisać nr kodu kreskowego i to ma paczkomacie, bo już nie dam rady iść jeszcze raz na autobus by jechać wydrukować. Problem mógł być rozwiązany wczoraj gdy pisałam że ma być Poznań!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@7JOANA7 Etykieta, którą mi wysłałaś, to jest stara etykieta.

Usuń ją z komputera, wyloguj się z konta Allegro, wyczyść pliki cookies, a następnie ponownie się zaloguj i pobierz nową etykietę, którą wygenerowałaś poprawnie 30 minut temu z numerem nadawczym 660166748234360121964051

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

7JOANA7
#8 Zapaleniec#

Więc to nie mój błąd tylko allegro!!!

Chyba nie trudno było wczoraj zadać pytanie skąda być wysłane, zwróć uwagę na raka o taką rubrykę!

Napisałam że allegro włączyło PODAJ DALEJ - ja tego nie wybierałam !!! 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ten bot nie jest taki zły. Mówisz do niego "chce rozmawiać z człowiekiem" i łączy z nim migiem. Żadnego czekania po pół godziny na linii... Przynajmniej tak było ze 2 miechy temu jak dzwoniłam...

oznacz moderatorów