anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowe dane w ustawieniu wypłat

MAMY ROZWIĄZANIE!
balek91
#7 Wielbiciel#

Hej, mam następujący problem - w ustawieniach wypłat pojawiło się cudze imię i nazwisko (członka rodziny). Stało się to, gdy zmieniałem adres zamieszkania, nie wiem jak do tego doszło, ja na pewno tego nie wpisałem. Nie mogę tej sytuacji naprawić, gdy wchodzę w zmianę danych do wypłat pola imię i nazwisko są wyszarzone, jestem odsyłany do zmiany danych konta (tam dane są prawidłowe, więc nie mam co zmieniać).

Niby wszystko jedno, ale przelewy z wypłatami z Allegro przychodzą mi z danymi innej osoby - co może potencjalnie generować problemy.

Próbowałem dokonać ponownej aktywacji płatności (na konto, które należy do mnie), nie pomogło.

Przez pomoc techniczną jestem zbywany od ponad miesiąca, obecnie już nikt mi nawet nie odpisuje. Łącznie z radą, żebym się z tym pogodził...

Może ktoś spotkał się z takim problemem i go rozwiązał?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
client11546
#11 Animator#

no to pani już uważa i pilnuję prowizi HOROR

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Z  lekceważeniem Allegro spotkało się wielu. może moderacja coś zadziała. ale..?: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@balek91 przepraszam za te trudności. Sprawa jest konsultowana i gdy tylko otrzymamy odpowiedź, dam znać! Jest to bardzo nietypowy przypadek, dlatego tak długo trwa jego rozwiązanie, na razie muszę poprosić Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów