anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niesłusznie zablokowane konto bez przyczyny

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:115757546
#7 Wielbiciel#

Zostało zablokowane mi konto, z działem bezpieczeństwa nie mam kontaktu, nie szukam raczej żeby ktoś mi tu pomógł, a bardziej żeby moderacja coś w tym zadziałała, bo jak nie to zgłoszę to do prawnika i do UOKIK bezprawnie straciłem konto bez przyczyny, wszystko dobrze sprzedaję, jedynie niektóre dyskusje, które są zawsze rozwiązane, więc nie wiem jakim prawem dostałem blokadę konta, mam nadzieję że ktoś z moderacji się wypowie i zadziała, bo tak to będę musiał składać skargę na was, a tego też nie chcę. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
komis-bell
#21 Demiurg#

Jaki podano powód blokady?

Wiesz co allegro sobie robi z takich skarg? 😄

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

Allegro się przejmuje skargami tak jak tutaj Gajos, gdy mu klient mówi, że nie będzie tu więcej kupował 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Na temat blokady konta moderacja się nie wypowie, nie może.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:115757546 Powód blokady konta dostałeś w mailu > jak go nie widzisz to sprawdź spam > tu nikt nie ma mocy, żeby Ci cokolwiek wyjaśnić

A co do skargi to równie dobrze możesz napisać do "składu desek" > nikogo nie nastraszysz, niczego nie zdziałasz > Allegro ma Twoją skargę "w głębokim poważaniu"

oznacz moderatorów
magnolia-askb
#7 Wielbiciel#

 xxx

oznacz moderatorów
RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115757546 zachęcam Cię do kontaktu bezpośrednio z działem bezpieczeństwa, który wyjaśni Ci powód nałożenia sankcji i poinformuje, jak możesz odblokować sprzedaż. Zgłoszenia są rozpatrywane w kolejności wpłynięcia do systemu - dział bezpieczeństwa odpowie najszybciej, jak to możliwe. 

   Basia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:115757546
#7 Wielbiciel#

Konto zostało odblokowane

oznacz moderatorów