anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty z allegro lokalnie niewidoczne na allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Shopovsky
#7 Wielbiciel#

Jak w tytule, moje oferty z allegro lokalnie są niewidoczne na allegro (również te promowane). Ogólnie zauważyłem, że żadne nie tylko moje ogłoszenia są niewidoczne na allegro (na allegro lokalnie można je wciąż wyszukać). Proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
118 ODPOWIEDZI 118
muerta
#8 Zapaleniec#

Ja mam to samo. Do tej pory moje oferty były widoczne tu i tu aż tu nagle ba zwykłym alle nic nie ma a nie zmieniałem. Dodatkowo przed momentem zapłaciłem za promowanie oferty w obu miejscach a w zwykłej wyszukiwarce nic nie pokazuje…

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

allegro lokalne jest niewidzialne

powodem zima? że jego ni ma?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Mówisz o ofertach?

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

tak , miauuuu.....

oznacz moderatorów
adal4
#9 Pomysłodawca#

Nic się nie zmieniło, dalej nie działa, ale najważniejsze, że temat jest już oznaczony jako "Rozwiązany" 😉

oznacz moderatorów
_cavia_
#8 Zapaleniec#

Cześć. Wystawiłem ofertę sprzedaży na allegro lokalnie. Dokupiłem opcję promowania. Działało dobrze przez chwilę, oferta wyświetlała się nawet jako pierwsza (pierwsza na pięć bo nazwa nietypowa). Radość niestety minęła. Co bym nie wpisał w wyszukiwarce to mojej oferty sprzedaży już w ogóle nie ma. Konkurencji sprzęt się pokazuje. Inne przedmioty podobnie brzmiące też a mojej brak. Sprawdzone na kilku przeglądarkach. Coockies wyczyszczone. Czyżby potwierdzały się przypuszczenia innych użytkowniów mówiące, że allegro nastawiło się na dużych sprzedawców a prywatni są teraz solą w oku?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jakieś problemy techniczne.

oznacz moderatorów
_cavia_
#8 Zapaleniec#

Problemy techniczne to mam ja gdy mi się rura od sracza zatka. Przy tych prowizjach, które łoją za sprzedaż powinni mieć sztab najlepszych programistów.

oznacz moderatorów
Darek121400
#7 Wielbiciel#

Problemy techniczne , raczysz zartowac , ktos sprytnie wyludza pieniadze najpierw neci cie zebys wyruznil oferty ,placisz za to wiec zawierasz jakoms umowe na usluge potem przez chwile widzisz oferte  na alegro potemza krutka chwile  znika i tylko widzisz swoja oferte na alegro lokarnie , i nic nie mozesz z tym zrobic , takie wyludzenie twich pieniedzy nazywa sie kradziez .

 

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

lokalnego brak, o żesz kuźwa, fak

oznacz moderatorów
adal4
#9 Pomysłodawca#

To już do świąt nie zrobią 🤣

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

zmiana nazwy z "lokalne"

na "niewidzialne"

oznacz moderatorów
_cavia_
#8 Zapaleniec#

Allegro to jakiś żart. Temat zaznaczony jako rozwiązany minutę po jego wystawieniu...

oznacz moderatorów
Client:59671725
#7 Wielbiciel#

Mam to samo mam zaznaczone obserwowane i mi nie wyskakują. Muszę wchodzić po wiadomościach dla sprzedających. Po za tym nie wszystkie ogłoszenia mi się wyświetlają 

oznacz moderatorów
muerta
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Moje oferty znikły z wyszukiwarki allegro. Widać tylko ilość wyników ale nic nie wyświetla. To samo jeśli wpiszę swoją nazwę. Problem jest o tyle większy że mam zapłacone za promowanie tu i tu i może być z tego siara…

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@muerta temat znany i lubiany

Oferty z allegro lokalnie niewidoczne na allegro 

mają jakieś problemy techniczne 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@muerta @Shopovsky @Client:44052296 @_cavia_ @katarzynab1712 @eSeL59 @zevaco2022 @edos_2007

Zespół techniczny potwierdził, że trwają prace nad usunięciem przyczyny zgłaszanych przez Was problemów.

Przepraszamy za nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
lovewika
#7 Wielbiciel#

Witam mam ten sam problem , moich ofert nie widać na Allegro.pl tylko na Lokalnym, oferty mam opłacone jako promowane na obu serwisach , proszę o pomoc

oznacz moderatorów
matraszak22
#7 Wielbiciel#

To samo, a zastanawiałem sie dlaczego  tak spadła sprzedaż, wyróżnienie zapłacone za kilkanaście fert nic nie warte.

oznacz moderatorów
Client:72561813
#7 Wielbiciel#

Obecnie mam ciągle taki sam problem. Na innym koncie mam wystawione kilka aukcji na allegro lokalnie. Nawet po skopiowaniu nazwy aukcji i wklejeniu jej na Allegro.pl otrzymuję brak wyników. Jedynym rozwiązaniem jest zaznaczenie opcji "Szukaj też w opisach". Dopiero wtedy pojawia się moje aukcja, ale nie wydaje się to być prawidłowym zachowaniem

oznacz moderatorów