anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty z allegro lokalnie niewidoczne na allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Shopovsky
#7 Wielbiciel#

Jak w tytule, moje oferty z allegro lokalnie są niewidoczne na allegro (również te promowane). Ogólnie zauważyłem, że żadne nie tylko moje ogłoszenia są niewidoczne na allegro (na allegro lokalnie można je wciąż wyszukać). Proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
118 ODPOWIEDZI 118
Yoopi3
#10 Popularyzator#

Od końca listopada również na kontach o malej sprzedaży spadek wyświetleń o 60-70 procent, zatem jakieś zmiany w algorytmie wyświetleń i promowanie tylko większych graczy

oznacz moderatorów
Adaho_2006
#1 Nowicjusz#

Allegro nie wyświetla wszystkich ofert spośród wyszukanych, ok 45 z 475. Wyczyściłem pliki cookie i bez zmian.

oznacz moderatorów
Arek1977r
#9 Pomysłodawca#

Co się stało?

oznacz moderatorów
anma4
#7 Wielbiciel#

Tak - potwierdzam  - moje oferty na allegro lokalnie też zniknęły z allegro  i nadal ich nie widać 

oznacz moderatorów
agitar79
#8 Zapaleniec#

Na Allegro lokalnie i Allegro nie widać moich ofert, nie mogę także dodać ofert do obserwowanych, proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@agitar79  najprawdopodobniej Allegro ma problemy techniczne. W tym wątku jest to opisane

oznacz moderatorów
krisskriss185
#7 Wielbiciel#

Dlaczego po wystawieniu swoich ogłoszeń na Allegro Lokalnie nie widać ich na zwykłym Allegro? Nadmienie za nie widać żadnych ogłoszeń innych sprzedawców z Allegro Lokalnie na zwykłym Allegro. Nawet wprowadzając dokładnie nazwę swojego ogłoszenia dostaje informacje że ,,nie znaleźliśmy ofert...". Dopiero po przejściu na Allegro lokalnie i tam wpisując w wyszukiwarce znajduje. Czy mam rozumieć że Allegro Lokalnie a zwykle Allegro to 2 osobne platformy ? Tylko dziwne jest to, że umieszczając ogłoszenie czy dla opcji kup teraz czy licytacji jest zapis: ,, Widoczne na Lokalnie i Allegro bez limitu czasu " Nic z tego nie rozumiem 

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Jest awaria i oferty z lokalnie nie są widoczne na Allegro.

Poruszane w innych wątkach.

oznacz moderatorów
krisskriss185
#7 Wielbiciel#

Jak awaria to faktycznie jest to do zrozumienia. To jedyne rozwiązanie mojego problemu 😁 Sprawdzę za kilka dni jak sytuacja się ma. Dziękuje

oznacz moderatorów
andy382
#7 Wielbiciel#

Witam. Już drugi raz moja oferta znikła z ze strony allegro , mimo że jest promowana. Oferta jest dostępna tylko na allegro lokalne. Ten sam problem był kilka dni temu , jest to licytacja więc tracę czas i pieniądze na promowanie . Oferta jeszcze wczoraj była widoczna na allegro. Proszę o szybką reakcję. Myślę że  w ten sposób wielu kupujących uznaje że oferta została zakończona numer oferty 08da198b-b43b-413c-92f3-56ed81052221 login andy382

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sa problemy techniczne.

oznacz moderatorów
andy382
#7 Wielbiciel#

Mogę to zrozumieć ale czy czas oferty na licytacji zostanie przedłużony i co z wpłatami za promocję skoro oferty brak na allegro.pl

oznacz moderatorów
Yoopi3
#10 Popularyzator#

Tu opłaty nigdy nie wracają w czasie awarii, zatem bądźcie cierpliwi.

oznacz moderatorów
krisskriss185
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
drad1
#7 Wielbiciel#

U mnie jest ten sam problem. Ponadto mam wystawione na Allegro Lokalnie kilka ofert z promocją na zwykłym Allegro i też ich tam nie widać. Poza tym zniknęły z listy obserwowanych na Allegro wszystkie obserwowane oferty z  Allegro Lokalnie. Czy to błąd systemu, czy były zmiany o których nie wiem?

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Po prostu jest awaria.

oznacz moderatorów
Pekar2
#9 Pomysłodawca#

Wystawiłem dwie oferty z opcja Kup Teraz na Allegro Lokalnie i nie pojawiły się na Allegro zwykłym choć według opisu powonny sie tam znaleźć. Tymczasem nawet na zwykłym Allegro nie da się ich wyszukać poprzez wpisanie tytułu. 

Jakieś wyjaśnienie tej sytuacji, podpowiedź ? Będę wdzięczny.

oznacz moderatorów
Yoopi3
#10 Popularyzator#

Odpowiedź jest taka, że jest "awaria", która zapewne będzie trwała do 23 grudnia, jak już wszyscy sprzedadzą z dużych na Allegro, to wtedy przywróci się oferty, a że wielu zapłaciło za opcję promowania również na Allegro głównym to co tam, trudno. Oferty nie wyświetlają się już prawie 24 godziny, czy będzie zwrot opłat?

oznacz moderatorów
Pekar2
#9 Pomysłodawca#

 Czyli to działanie celowe administracji Allegro pod pretekstem awarii ? Tak rozumiem odpowiedź choć to byłoby lekko szokujące. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

O awarii czytałem ale czy celowe, pierwszy taki wpis.🤔

oznacz moderatorów