anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcja wyłącz wznawianie nie działa

MAMY ROZWIĄZANIE!
Winter83
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry ,opcja "wyłącz wznawianie" na allegro lokalnie nie działa,kiedy klikam przycisk pod zakończoną aukcją (minęło 5 dni od nieoplacania zakupu) zamiast wyłączać wznawianie oferty , przesuwa widok do góry strony i nic sie nie dzieje.

Mało tego - poruszałem ten temat już w innym wątku, brakuje u mnie przycisku rozłączania ofert.Niezły bajzel macie z tą stroną ,co chwilę,jest coś skopanego.Zaczyna brakować mi cierpliwości.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Winter83 w kwestii pierwszego problemu spróbuj proszę wyczyścić pliki cookies i pamięć podręczną, a także sprawdź, czy problem występuje w innej przeglądarce. Jeśli to nie pomoże czy możesz nagrać krótki filmik obrazujący tę sytuację? 

W drugiej kwestii nie jest to błąd, testujemy rozwiązanie widoku produktowego i jeśli nie masz przycisku do rozłączania ofert, nie ma możliwości powrotu do starej wersji. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
adalo2
#8 Zapaleniec#

Mam dokładnie ten sam problem, zgłaszałem to ale bez reakcji. Opcja "wyłącz wznawianie" na allegro lokalnie nie działa. Na innych przeglądarkach również nie działa. Zaobserwowałem to od kilku dni. Dodatkowo wcześniej pojawiał się licznik godzin do wznowienia, teraz go nie ma. Podsumowując program wznawia aukcje, ale nie wyświetla informacji za ile to nastąpi i nie działa klawisz "wyłącz wznawianie".

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@adalo2 na ten moment nie mamy informacji o takich problemach, ale poprosiłam już zespół Allegro Lokalnie, aby dokładnie sprawdzili tę kwestię. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Silkris
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Nie działa funkcja po zakończeniu - Ogłoszenie będzie znów widoczne za:  wyłącz wznawianie

Zauważyłem również, że nie odmierza czasu do ponownego wznowienia. Postanowiłem zgłosić tę usterkę.

 
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Silkris połączyłam te wątki, ponieważ dotyczą tego samego tematu. 
Dziękuję za Twoje zgłoszenie! Gdy tylko otrzymamy odpowiedź od zespołu Allegro Lokalnie, damy znać w tym wątku. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Winter83 @adalo2 @Silkris otrzymaliśmy informację, że problem już nie występuje. 
Dajcie proszę znać, gdyby było inaczej 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Winter83
#9 Pomysłodawca#

Rzeczywiście opcja "wyłącz wznawianie" działa już poprawnie.

oznacz moderatorów
adalo2
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam,naprawione, teraz działa.

oznacz moderatorów