anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzana Wiadomość - Pogróżki

RatujemyLudzi
#8 Zapaleniec#

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam dostaje takie pogróżki od Nicku Client:90620674 


Konto jego jest zawieszone.
Straszy i nęka mnie co robić. 

Dodam że jest to nieuczciwa konkurencja bo konto jest zawieszone, przez allegro.

Ja Sprzedaje subskrypcje
do Office na 1 rok.

Dodam że podejrzane jest to że konto zawieszone. A od samej weryfikacji ofert jest sam serwis allegro i producent ktory sam konktaktuje się już z allegro i mówi jakie oferty usuwac a jaki nie. -a nie z użytkownikami - wiec zapewne jakaś nieuczciwa konkurencja. Bo konto zawieszone jest.

Proszę o pomoc co robić.
Jak mnie szantażuje ??? 
To Ostatnia z jego wiadomości. 

Czy mogę dodać go do czarnej listy ? Napisałem prosbe o pomoc do allegro.

Szanowny Pan /Szanowna Pani,
Informujemy, że kontynuowaliśmy monitorowanie Pana ofert sprzedaży i sprzedaży online oprogramowania Microsoft w serwisie Allegro. Jak zaznaczyliśmy w naszej poprzedniej korespondencji z dnia 09.06.2021r, prowadzona przez Pana/Panią sprzedaż oprogramowania firmy Microsoft nie wydaje się być zgodna z przepisami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej, co może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych.
Ponownie zalecamy zapoznanie się z ofertą i natychmiastową współpracę poprzez usunięcie wszystkich naruszających prawo ofert i zaprzestanie wszelkich działań sprzedażowych, które naruszają prawa firmy Microsoft. W przypadku braku pewności co do tego, co jest lub nie jest legalne, zalecamy zwrócenie się o niezależną poradę prawną, aby upewnić się, że nie naruszają one praw własności intelektualnej firmy Microsoft i obowiązujących przepisów.
Firma Microsoft zastrzega sobie możliwość dochodzenia wszelkich roszczeń przeciwko użytkownikowi, które wynikły z powstałych naruszeń.
Z poważaniem,
Antipiracy Microsoft Team




oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:98572120
#13 Ambasador#

@RatujemyLudzi 

Allegro musi się czuć cholernie mocnym graczem, skoro zablokowali konto należące do "Antipiracy Microsoft Team". 😉

Albo ci goście z MS nomen omen zmiękli, bo zamiast napisać "Wiemy, że nas okradasz! Spłoniesz w piekle, ale najpierw zapłacisz nam kwadrylion dolarów odszkodowania!" przyznają, że coś tam im się nie wydaje.

PS: Dodanie do czarnej listy kupujących AFAIK nie blokuje wysyłania i otrzymywania wiadomości. 

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RatujemyLudzi Zgodnie z informacją, którą dostałeś w wiadomości mailowej od naszego pracownika, poprosimy o przesłanie zrzutów tych wiadomości. Niestety nie ma możliwości blokady takich wiadomości, ale dokładnie przyjrzymy się tej sprawie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RatujemyLudzi
#8 Zapaleniec#

Podeśle dzisiaj w miarę możliwości

oznacz moderatorów

RatujemyLudzi
#8 Zapaleniec#

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Proszę też o pomoc ws. jakości sprzedaży

Bo przez tego szantażystę spadła mi na neutralny. 

A nie chcę blokady konta z tego powodu. Proszę o pomoc i anulowanie tych statystyk w miarę możliwości lub nie blokowanie mi konta 😞

Wysłałem już przed chwilą screeny pracownikowi allegro - zgodnie z prośbą.

Czekam na pozytywne rozwiązanie sprawyzastraszanie4.jpg

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RatujemyLudzi Do jakości sprzedaży liczymy wyłącznie pierwszą wiadomość wysłaną przez "Pytanie do Sprzedającego" na stronie oferty, ale niestety nie ma możliwości, abyśmy anulowali te statystyki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RatujemyLudzi
#8 Zapaleniec#

To proszę wziąść pod uwagę. Aby chociaż moje konto nie zostało zablokowane. Bl jeden szantażysta takowy wystarczy i może Cie zniszczyć w statystykach allegro. 

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

odeślij mu pustą     lub  .  i po sprawie

albo jeszcze lepiej

.--. .. . .-. -.. --- .-.. -.-. .. . / ... .. ..-..

oznacz moderatorów

RatujemyLudzi
#8 Zapaleniec#

Dzięki następnym razem tak zrobię - Możesz mi kolego lub kto zaglada na watek - zadać pytanie w tym poście dla poprawy odpowiedzi - o ile to możliwe. Zadaj jakieś tam pytanie - czy wysle dzisiaj. Odpisze szybko - musze ratowac statystyki 

Kupować nie musicie. Proszę o pomoc

https://allegro.pl/oferta/klucz-do-office-2021-pro-professional-plus-5pc-365-10646394438

A do moderatorów - @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Wysłałem jeszcze w powiększonym formacie przed chwilą do Allegro

Korespondencja jest do wglądu przez Was - jak i Dział Bezpieczeństwa Allegro

Mam nadzieje, że uda się może zablokowac te wiadomosci. Chociaz

Jesli statystyk nie da sie - cofnac

oznacz moderatorów