anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzany klient

celkam2007
#9 Pomysłodawca#

Uwaga na Client:104082740.

Podejrzany podmiot. Pieniędzy na PAYU nie otrzymałem. Zakup odbył się w niecałą godzinę po zamieszczeniu na allegro o godzinie 00:01.

Zakup na 

Ander Jrco

ul. Grunwaldzka 182, 60-162 Miami

tel. 722 706 898

email. andernwix956@outlook.com

oznacz moderatorów
406 ODPOWIEDZI 406

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Prawdopodobnie ktoś chce cię wykiwać . Nie wchodź w takie gierki ,poczekaj te regulaminowe kilka dni do wpłaty i wystawiaj ponownie oraz składaj wniosek o zwrot opłaty transakcyjnej a konto tego użytkownika zgłoś do allegro celem zweryfikowania.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @yasminaa18! Była to próba oszustwa i dobrze, że zachowałeś ostrożność. Konto tego kupującego już zablokowaliśmy, otrzymałeś też korektę naliczonej opłaty, możesz ponownie wystawić ofertę na sprzedaż.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

agin4
#1 Nowicjusz#


Prosze o anulowanie prowizji za zakup od osoby 

Lynn Andrew 

+48 717 915 511

Client:122589826, ul. Za Cybiną 108, 02-654 Poznań

Użytkownik zakupił telefon z odbiorem osobistym i nie ma z nim żadnego kontaktu

Proszę rowniez o przywrocienie mojej aukcji.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zróbcie z tym porządek ,kolejny raz na tego samego pseudo użytkownika zakup celem wyłudzenia.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agin4 konto kupującego jest już zablokowane. Otrzymałeś też korektę naliczonej opłaty. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

olus1812
#8 Zapaleniec#

Hej,

mam pewien problem. Wystawiłam Konsole PlayStation na Allegro Lokalnie - jakiś użytkownik kupił przedmiot z odbiorem osobistym. Podejrzewam, że to jakiś fejk - kupujący nie odpisuje na wiadomości kiedy byłby chętny na odbiór. Allegro naliczyło mi już płatność za transakcje. Jak mogę anulować sprzedaż?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@olus1812 dziękuję! Zablokowaliśmy już konto kupującego, otrzymałeś też korektę naliczonej opłaty. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bedzia94
#7 Wielbiciel#
  • franklin.judeleeakinwande@gmail.com
  • Lynn Andrew
    Przeczytałam w społeczności, że użytkownik z tym nr telefonu +48 717 915 511 to oszust i chciałabym prosić o anulowanie transakcji z tym użytkownikiem Client:123028756 ponieważ jest powiązany z tym nr telefonu, zakupu dokonał z odbiorem osobistym czyli transakcja nie dojdzie do skutku. Chciałabym wystawić przedmiot ponownie.  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bedzia94 Wskazane konto jest już zablokowane. Możesz wystawić przedmiot ponownie na sprzedaż. Jeśli naliczyliśmy opłaty za wcześniejszą transakcję, napisz tutaj w sprawie ich anulowania.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AdijaKris
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry. Ja tez prosze o zwrot prowizji i ponowna blokade tego goscia. Dziekuje

IMG_2931.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @AdijaKris! Konto tego gościa jest już zablokowane, otrzymałeś już korektę naliczonej opłaty. Dziękuję za zgłoszenie!  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:40823915
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
Witam.
Uzytkownik podający się za Lynn Lill , 118887630 adres e- mail kristaadewale.hill@gmail.com, tel.717915511, podający adres ul. Za Cybiną 108, 57-585 Poznań, dokonal zakupu wystawionej przeze mnie konsoli PS5. Wielokrotnie był zglaszany przez spolecznosć Allegro. Po zakupie wysłał prywatną wiadomość:
 "Cena jest dobra za 1600zl i wlasnie sprawdzilem koszty wysylki z DHL i jest to okolo 200 zl do Włochy.
Potrzebuje, aby wyslac mi pelne konto bankowe do platnosci, takich jak.
Nazwa:
Numer konta:
Tak, moge dokonac przelewu do Ciebie"
.
Gdzie wybrał opcje odbioru osobistego z płatnością przy odbiorze.

Proszę o zablokowanie użytkownika i zwrot mojej opłaty za sprzedaż.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40823915 Konto klienta jest już zablokowane. W sprawie naliczonych opłat napisz proszę tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

voyteco
#7 Wielbiciel#

Niestety mam podobny problem z zakupem z konta Lynn Lill-aparat nikon z5 (wybrał płatność przy odbiorze)

 Proszę o rozwiązanie tego problemu, zwrot naliczonej opłaty i zablokowanie tego konta.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Od roku znana tu jako kate will

blokowana a i tak wraca

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@voyteco Korekta została już zlecona, a konto zablokowane 

oznacz moderatorów

voyteco
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za błyskawiczne załatwienie sprawy.

oznacz moderatorów

BURZA3000
#7 Wielbiciel#

Witam, mam taki sam problem jak poprzednicy. Dzisiaj rano osoba o nicku Client:12328756 zakupiła ode mnie konsole Xbox i wybrała płatność przy odbiorze. Numer telefonu jest fałszywy tak samo jak reszta danych.  Dane osoby kupującej

Lynn Andrew

tel: +48 717 915 511

e-mail: franklin.judeleeakinwande@gmail.com
Proszę o zwrot naliczonej opłaty. W takiej sytuacji będę musiał jeszcze raz wystawić konsolę ?
Pozdrawiam.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BURZA3000 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Zablokowaliśmy to konto, a na Twoim koncie jest już korekta naliczonej opłaty. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_jacekw_
#7 Wielbiciel#

Witam, ja mam to samo. Dzisiaj w nocy Client:123394012 kupił ode mnie lustrzankę D5600 z odbiorem osobistym i płatnością przy odbiorze. Dane fałszywe

Lynn Lill

tel: +48 717 915 511

e-mail strasznie długi
Proszę o zwrot naliczonej opłaty za sprzedaż. Czy aukcja zostanie przywrócona, czy mam wystawić jeszcze raz?

oznacz moderatorów