anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzany klient

celkam2007
#9 Pomysłodawca#

Uwaga na Client:104082740.

Podejrzany podmiot. Pieniędzy na PAYU nie otrzymałem. Zakup odbył się w niecałą godzinę po zamieszczeniu na allegro o godzinie 00:01.

Zakup na 

Ander Jrco

ul. Grunwaldzka 182, 60-162 Miami

tel. 722 706 898

email. andernwix956@outlook.com

oznacz moderatorów
346 ODPOWIEDZI 346

LEW433
#21 Demiurg#

To jest oszustwo.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Przypatrz sie masz 2x .pl w linku a adres domeny to nie allegro bo masz dalszy ciag po myslniku

oznacz moderatorów

michalzon852
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie za pomoc mało brakło a bym się wkopał. Wolałem najpierw zapytać o opinie i wiem wszystko. Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów

rafalu2000
#7 Wielbiciel#

Tak jak ktoś napisał jestem jeleniem że zaufałem i wysłałem przedmiot na podstawie potwierdzenia transakcji z unicreditbank.europe@accountant.com Udało mi się jednak z tego wybrnąć, paczka wraca do mnie. Niezbędny był język włoski aby to wyjaśnić we włoskim oddziale DPD BRT (tam nikt nie mówi po angielsku). Było bardzo ciężko bo paczka była już w rękach kuriera pomimo podjęcia interwencji 3-4 godziny od nadania paczki w punkcie a jej czas dostarczenia to 4 dni. Nauczka na całe życie i przestroga dla innych.

oznacz moderatorów

12345kalina
#2 Obserwator#

Uzytkownik podający się za Lynn Lill( poprzednio jako Paweł Lyll),118340365 adres e- mail thomasenglewoo.d75@gmail.com, tel.666666765, podający adres ul. Za Cybiną 108, 57-585 Poznań, dokonal podejrzanego zakupu. Wielokrotnie był zglaszany przez spolecznosć Allegro , niby był blokowany, ale nadal dokonuje zakupów. Kod pocztowy, ktory on podaje, nie nalezy do Poznania, dzwonilam, nie odbiera, nie ma zamiaru nic kupic. Proszę o zablokowanie użytkownika i anulowanie mojej opłaty za sprzedaż

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@12345kalina dziękuję za Twoje zgłoszenie! Otrzymałaś już korektę naliczonej opłaty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

romekzaq
#1 Nowicjusz#

Witam ta sama sytuacja jak powyżej. Niby kupił produkt z odbiorem osobistym. Client:118340644. Lynn lill tel . 666 666 765. Nie rozumiem dlaczego sytuacja się powtarza. Proszę o korektę naliczonej opłaty. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@romekzaq dziękuję za Twoje zgłoszenie! Konto tej osoby jest już zablokowane, a na Twoim koncie jest już korekta naliczonej opłaty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

arljazz
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Dzisiaj w nocy mój przedmiot został zakupiony przez podejrzane konto.

arljazz_0-1704722971614.png

 

Człowiek ten kontaktował się także ze mną drogą mailową, próbując wymusić wysyłkę przedmiotu podając fałszywe dane o wykonaniu płatności.

Proszę o zablokowanie konta tej osoby oraz nie naliczanie prowizji za sprzedaż.

Pozdrawiam

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@arljazz To konto jest już zablokowane. Dziękuję za zgłoszenie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

arljazz
#8 Zapaleniec#

A co dalej z moim ogłoszeniem? Nie widzę opcji, żeby je ponownie wystawić.

Co z prowizją?

oznacz moderatorów

arljazz
#8 Zapaleniec#

Ponawiam moją prośbę o możliwość ponownego wystawienia ogłoszenia oraz o anulowanie prowizji od sprzedaży.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arljazz otrzymałeś już korektę naliczonej opłaty. 
Natomiast ogłoszenie nie zostanie wznowienie, ponieważ kupujący wybrał płatność przy odbiorze, konieczne będzie ponownie wystawienie oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dzioxy
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Historia jak wszystkie w tym wątku. Mój przedmiot sprzedany i emaile z przewijającego się tu adresu email woodlill779@gmail.com.

 

dzioxy_0-1704909435131.png

 

dzioxy_1-1704909477365.png

Proszę o zablokowanie konta tej osoby oraz nie naliczanie prowizji za sprzedaż. Client:118473779

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dziękuję!

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dzioxy Dzięki za zgłoszenie!. Konto zostało zablokowane. Skierowałam również prośbę o zwrot prowizji. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

dzioxy
#2 Obserwator#

@w_kiwiDziękuję bardzo!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dzioxy Korekta została wykonana. Zobaczysz ją w swoich rozliczeniach z Allegro. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

MadzikRMA
#7 Wielbiciel#

Ciąg dalszy historii, dobrze że chociaż nie wysilił się do zmiany nazwiska bo nie znaleźli byśmy tego tematu. Standard- kliknął kup z odbiorem i wysłał maila że chce przesyłkę do Włoch. Prosimy o zablokowanie oszusta i zwrot prowizji. DziękujęScreenshot 2024-01-31 at 16-51-16 Sprzedałeś Konsola Sony PlayStation 5 ps5 CFI-1216A jak nowa - magdazeler@gmail.com - Gmail.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MadzikRMA dziękuję Ci za zgłoszenie. To konto jest już zablokowane w naszym systemie, a Twoja oferta wznowi się automatycznie po 5 dniach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MadzikRMA
#7 Wielbiciel#

Bardzo się cieszę, prosiła bym również o zwrot prowizji bo własnie dostałam email od Allegro z prosba o zapłatę ponad 100zł przez tego oszusta. Dziękuję

oznacz moderatorów