anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc

kropka1410
#7 Wielbiciel#

Witam, Wystawilem konto do gry i komunikowalem sie z kupujacym przez Messengera przed wystawieniem aukcji.

Dochodząc do problemu jest to ze wystawilem a kupujacy Kupił po czym dam mi odpowiedź ze sie rozmyslił i nie zapłaci jako że tak napisal postanowilem szukać kolejnego nabywce ale nie mogr wystawic póki  to mi wisi.

Co robić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Co Ci wisi? Oferta z powodu braku wpłaty się wznowiła? Tak powinno być, tak działa Lokalnie. Ogłoszenie będzie trwało do czasu jaki pozostał do końca licząc od momentu pierwszego zakupu.

oznacz moderatorów

kropka1410
#7 Wielbiciel#

Problem w tym że kupiec poinformował mnie że nie zapłaci, wiec chciał bym by towar byl dalej w sprzedaży a dokonac zwrotu z jego kupna. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Towar teraz nie jest dalej w sprzedaży, czy jest? Jeśli nie jest, to wznowi się automatycznie po 5 dniach przy braku zapłaty, musisz czekać.

oznacz moderatorów

kropka1410
#7 Wielbiciel#

Wystawilem przedmiot i osoba X kupiła  go lecz postanowila ze jednak nie chce go. Ja zatem po tej informacji chcialbym jak najszybciej rozwiazac ten problem by móc te aukcje wznowić gdyż nie moge sprzedać 2 razy tego samego konta a chcialbym ominąć 5 dni czekania jak juz wiem ze nie dojdzie do końca transakcji  z kupującym.

Te konto mam caly czas wystawione na grupie gdzie zglaszaja sie interesancji i niestety nikt kto juz jest zainteresowany nie poczeka 5 dni na konto.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Spróbuj zakończyć ogłoszenie tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/czy-moge-zakonc...

Jeśli nie będzie takiej opcji, musisz czekać. Następnym razem wystawiaj na Allegro, nie na Allegro Lokalnie - jest taka możliwość.

oznacz moderatorów