anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc

gogo339
#7 Wielbiciel#

Wczoraj po południu zapłaciłam za przedmiot blikiem kasę z konta mi wzięło ale nie jest zaznaczone że kupiłam ten towar a sprzedająca jest ciągle nie dostępna??? Proszę o pomoc chociaż w odzyskaniu pieniędzy jak nie mogę zamówić towaru!!!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Pozostaje westchnąć że  tacy ludzie mają prawa wyborcze... Hmm. Następna co myślała że pewnie za 1/3 ceny coś kupi bo jest "sprytna"  i dała sie zrobić w konia na stary jak świat przekręt.... A nawet jeśli nie to sprzedająca ma weekend....

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po co zakładasz kolejny wątek?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Znalazłaś ogłoszenie na O.L.X lub marketplace fb i potem dostałaś „link do allegro”?

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

nikt ci tu nie pomoze. idz na policje ale kasa nie do odzyskania

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@gogo339 Bardzo mi przykro, ale ostatni i jedyny zakup na tym koncie miał miejsce 3 marca ubiegłego roku. Podejrzewam, że dokonałaś zakupu przez podesłany, np. na Facebooku link, zatem tutaj pozostaje zgłoszenie sprawy na policję. 🙁

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@gogo339 Dobrze jest przed zakupem poczytać choćby tu na forum do czego prowadzi "taka oszczędność" a nie łykać wszystko co tanie jak pelikan. Teraz jesteś bez kasy i bez przedmiotu ale z lekcją na przyszłość by się dobrze zastanowić przed zakupem na odległość. Idź na policję a z kasą się raczej pożegnaj.

oznacz moderatorów