anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z edytowaniem aukcji na allegro lokanie

atuta3
#8 Zapaleniec#

Witam od kilku dni mam problem z aplikacją Allegro Lokalnie gdy przechodzę do zakładki edytuj ogłoszenie to wywala mi błąd - Coś poszło nie tak Nie można edytować oferty w aktualnej wersji aplikacji, prosimy o aktualizację do najnowszej wersji. Usuwałem i instalowałem od nowa apke nie pomogło a na sklep play nie ma aktualizacji aplikacji do nowszej wersji.... o co chodzi. Dodam że na komputerze wszystko działa poprawnie ale nie raz nie mam dostępu do komputera to chce skorzystać z aplikacji na telefonie. Dzięki i Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@atuta3 Proszę Cię o przesłanie zrzutów ekranu z widokiem kolejnych wykonywanych czynności aż do momentu pojawienia się komunikatu o problemie. 

Napisz również z jakiego urządzenia i systemu operacyjnego korzystasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

atuta3
#8 Zapaleniec#

Telefon Samsung A21s Android 12 oprogramowanie aktualizowane dziś do najnowszej wersji. 

Screenshot_20240608-144143_Allegro Lokalnie.jpgScreenshot_20240608-144151_Allegro Lokalnie.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@atuta3 Napisz jeszcze proszę którą masz aktualnie zainstalowaną wersję aplikacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

atuta3
#8 Zapaleniec#

Aplikacja wersja 2.1.88

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@atuta3 Jest już dostępna wersja 2.1.89. Spróbuj ponownie zaktualizować aplikację.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

atuta3
#8 Zapaleniec#

tylko że nie ma dostępnej aktualizacji. otwieram aplikacje wchodzę w dział aktualizacji to nic nie wyskakuje na sklep play też oraz na google...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@atuta3 Odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie ze Sklepu Play. Jest w nim dostępna wersja 2.1.89.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

atuta3
#8 Zapaleniec#

Robiłem to dziś i w aplikacji do pobrania widniej wersja 2.188 nie ma wersji o której pani mówi 2.1.89

oznacz moderatorów

atuta3
#8 Zapaleniec#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  mój problem nadal nie został rozwiązany aplikacja nie działa, dalej nie mogę edytować ogłoszenia. Załączam zdjęcie jako dowód ze sklepu play że nie ma dostępnej wersji 2.1.89 jak Pani wspomniała tylko 2.1.88 chyba że Pani ma link do wersji to proszę o linkallegro.png

oznacz moderatorów