anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z formatowaniem tekstu opisu aukcji na Allegro Lokalnie (brak odstępów, zlana ściana tekstu)

sokolov1
#8 Zapaleniec#

Witam. Niestety edycja tekstu na Allegro Lokalnie sprawia ciągłe problemy. W chwili obecnej wszystkie opisy aukcji zlały się w jedną ścianę tekstu (brak spacji). Problem dotyczy zarówno ofert nowo wystawionych, jak i starych, w których wszystko było ok jeszcze jakiś czas temu. Nie wiem kiedy pojawił się problem. Zauważyłem go dopiero podczas wystawiania nowej oferty. Pozdrawiam! @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sokolov1 Proszę, wskaż przykładowe oferty, Przydatne również byłoby przedstawienie problemu z edycją na zrzutach ekranu. Zrzuty powinny obejmować cały ekran wraz z paskiem adresowym przeglądarki, datą i godziną. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sokolov1
#8 Zapaleniec#

Może doprecyzuję jeszcze o co dokładnie chodzi. Zniknęły odstępy pomiędzy wierszami (w pionie). Ciężko coś takiego przeczytać bez normalnych akapitów/odstępów. Pogrubienie, listy i inne opcje działają normalnie. W formularzu wystawiania przedmiotu można normalnie wcisnąć Enter i odstęp się tworzy, ale po wystawieniu wszystko jest połączone.

Z tego co sprawdziłem problem dotyczy WSZYSTKICH OFERT NA ALLEGRO LOKALNIE. Nie tylko tych wystawionych przeze mnie. Formatowanie popsuło się także w moich ofertach już dawno wystawionych, w których jeszcze do niedawna było wszystko ok. 

Sprawdzałem na przeglądarkach Edge, Chrome, Opera na PC (Windows 10) oraz na Chrome na telefonie z Androidem (sprawdzałem na 2 różnych telefonach). Wszędzie jest tak samo. Także to raczej problem po Państwa stronie.

Dodam jeden screenshot, ale prosiłbym o sprawdzenie jak to wygląda z Państwa strony. Wówczas będziemy mieli pewność, że problem nie występuje tylko u mnie.

Link do mojej przykładowej aukcji z zepsutym formatowaniem:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/stalker-zew-prypeci-pc-wydanie-premierowe-pl-stan-kolekcjonerski

Screenshot AL.png

 

oznacz moderatorów

sokolov1
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  Witam. Problem nadal występuje. Proszę o jakiś komentarz, czy będzie próba rozwiązania tego.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @sokolov1, przekazałam Twoje zgłoszenie do naszego działu technicznego. Wrócę z odpowiedzią, gdy tylko otrzymam więcej informacji.  

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Miałem to zgłosić z tydzień temu.. 

Tak jest:

spieprzony-opis.JPG

A tak powinno być:

tak-byc-powinno-opis.JPG

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

3 tygodnie minęły i serwis nie naprawiony. 

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

P.S. ogólnie to wstyd, że nikt się nie zajmuje tym serwisem przez prawie miesiąc, nawet po zgłoszeniach użytkowników.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vonNogay zgłosiłam to ponownie, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

winko29
#7 Wielbiciel#

Podłączam się do tematu u mnie również te same błędy. Dodam jeszcze, że nie dość, że nie można dodać do aukcji dobrej jakości zdjęć to jeszcze problemy z tekstem. Płaci się niemało za każde ogłoszenie plus promowanie, a dostaje się bezwartościowe ogłoszenie, na którym traci się potencjalnych zainteresowanych ogłoszeniem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vonNogay @winko29 otrzymałam odpowiedź, że zostało to już naprawione. Poproszę, abyście edytowali opis oferty i na nowo wstawili przerwy w tekście, powinny już wyglądać prawidłowo w ofercie. Jeśli będzie inaczej, poproszę o info! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@la_nika Jest lepiej, ale nadal wystawiona oferta nie wygląda tak jak w podglądzie. Aby w ofercie był jeden odstęp, w podglądzie trzeba zrobić 2 odstępy. Jeden odstęp w podglądzie to brak odstępu w ofercie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vonNogay dziękuję za potwierdzenie! Czy możesz napisać, czy podczas edycji oferty odstępy robisz za pomocą entera, czy miękkiego entera (shift+enter)?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@la_nika za pomocą "zwykłego" entera.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vonNogay dziękuję! Jeszcze jedno pytanko, czy przekopiowałeś swój opis i starałeś się to naprawić, czy pisałeś go od nowa w edycji oferty? 
Domyślam się, że wprowadzałeś zmiany w istniejącym tekście, ale dział techniczny poprosił o doprecyzowanie, ponieważ w wystawionej testowo ofercie ten problem nie wystąpił, jeden enter zrobił jeden odstęp. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów