anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja - darmowa dostawa Allegro Smart! na Allegro Lokalnie

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Aktualizacja: promocja darmowej dostawy Allegro Smart! na Allegro Lokalnie została przedłużona do 31.08. 2022 r.

Od 28 kwietnia do 31 sieprnia potrwa promocja, która umożliwia użytkownikom z aktywnym Allegro Smart! darmową dostawę również na Allegro Lokalnie. Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Na czym polega promocja?

Jeśli ogłoszenie posiada oznaczenie “Smart!”, wartość transakcji wynosi min. 40 zł i obie strony mają aktywną usługę Allegro Smart! - zrealizujecie zamówienie z darmową dostawą. Sprzedający nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, oprócz standardowej opłaty za sprzedaż.

Kto zyska darmową dostawę?

Z promocji skorzystają kupujący zarówno z kontem firmowym, jak i prywatnym - o ile mają aktywną usługę Allegro Smart! (w tym Smart! roczny, Smart miesięczny, Smart! Student, Allegro Family). Jeśli wykupicie Allegro Smart! już podczas trwania akcji “Smart! na Allegro Lokalnie”, również weźmiecie w niej udział.

Możliwość zwrotu

Promocja obejmuje wyłącznie sprzedających z kontem zwykłym. Z tego powodu kupującemu nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy i nie skorzysta z darmowego zwrotu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma już widzę stos wątków, mam zakup smarta czemu nie mogę zwrócić za darmo ??? kupujący przyzwyczajeni do zakupów bez przemyślenia i zwracania bardzo się zdziwią 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kostas11, możesz takie osoby odsyłać do tego wątku. 🙂 Oby jednak Twoja przepowiednia się nie spełniła!  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma zobaczymy po majówce 🙂  coraz to więcej mieszacie i tak się zastanawiam co to ma na na celu ? kiedyś ten portal był bardziej intuicyjny i prosty w obsłudze, teraz żeby tu się poruszać trzeba odbyć kurs, przeczytać instrukcję oraz dopytać na forum 😄 a akcje allegro lecą na glebę co odzwierciedla kondycję portalu 😞 obym się mylił ale mam wrażenie że przedobrzyliście 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma widzę że się myliłem, moja przepowiednia się nie spełniła 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Super, wreszcie jakieś pozytywne wieści 🙂 Mam nadzieję, że smart na AL zagości na stałe.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@vonNogay A co w tym smarcie takiego fajnego ? Chyba jedynie to że wielu potencjalnych nabywców na pierwszym planie widzi darmową dostawę a nie patrzy na ceny towarów. Kupując u jednego sprzedawcy już kilka przedmiotów w smarcie (zwykle o co najmniej kilka złoty droższy każdy) wychodzi to o wiele drożej niż u innego bez smarta (z kosztem wysyłki kilkanaście złotych) .

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@kolekcjoner608 "A co w tym smarcie takiego fajnego ? Chyba jedynie to że wielu potencjalnych nabywców na pierwszym planie widzi darmową dostawę a nie patrzy na ceny towarów."

Dla mnie, jako sprzedawcy na AL, jest to fajne 🙂

Na lokalnie nie ma dopłat do smarta, kar za to, że ktoś kupi bez smarta (prowizji od kosztów wysyłki) itp., więc ceny towarów ze smartem nie wzrosną. Zresztą tam sprzedają głównie prywatne osoby, które chcą się jednorazowo czegoś pozbyć.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

 

@vonNogay Może kiedyś sam tam coś niepotrzebnego wystawię ,tak z ciekawości skoro mówisz że warto.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@kolekcjoner608 spróbuj wystawić, ja się poddałem.

Wówczas obowiązywała promocja, darmowe paczkomaty dla ofert wystawionych przez aplikację i zakupu dokonanego przez aplikację.

Chcąc pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, na próbę wystawiałam książkę, trwało to półtora godziny i nie cieszyła się zainteresowaniem przez tydzień, odpuściłem, taniej było mi te wszystkie rzeczy wyrzucić na śmietnik, oczywiście segregując do odpowiednich kubłów.

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Chcąc pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, na próbę wystawiałam książkę, trwało to półtora godziny i nie cieszyła się zainteresowaniem przez tydzień, odpuściłem, taniej było mi te wszystkie rzeczy wyrzucić na śmietnik, oczywiście segregując do odpowiednich kubłów.

Oczekujesz że sprzedaż książkę w tydzień ? 😀 Ktoś jak szuka książki to nie korzysta z działów gdzie taka książka sie znajduje. Wpisuje na stronie głównej allegro i szuka co wyskoczy. Podejrzewam że nawet za 1zł może byc trudno sprzedać książkę no chyba że w sklepie kosztuje z 300zł. Wpisz sobie np. na allegro książka język angielski i mamy 22 tysiące ofert. Na początku kilka stron ofert promowanych wg trafności, a później oferty nie promowane ale z dużą ilością sprzedanych sztuk. Oferty allegro lokalnie znajdują się na samym końcu list bo trafność z automatu wyrzuca takie oferty jak najdalej. A kupującemu wątpię aby chciało się przeglądać po kilkadziesiąt stron zazwyczaj ogranicza sie do kilku stron.

Ofert książek są miliony tu coś sprzedać to czasem trzeba tygodniami czekać to jak z używanymi ciuchami jeżeli nie są markowe to nikt nawet nie wyświetli oferty 😁


oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Dla mnie AL to zawsze będzie chłam i miejsce dla krętaczy i wyzyskiwaczy i oszustów mało tam afer i ludzi którzy zostali wystrzeleni w kosmos hehe dali smarta bo widzieli że ludzie zaczynają się bać robić tam zakupy niech jeszcze lache zrobią każdemu za zakup takie jest moje zdanie jeden wielki burdel się tu robi niech jeszcze Ukraińcom dadzą rządzić bo kolory loga już zmienione to dopiero będzie komedia 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Trudno mi się przełamać i cokolwiek tam kupić, nie mam czasu ma problemy, wolę już o  l  x i podjechać bo szukam w pobliżu, 😁

oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie ostatnimi czasy więcej zakupów zrobiłem właśnie na oelixie niż na allegro lepiej się można dogadać i też mają tańsze dostawy 

oznacz moderatorów

Kapela-rules
#9 Pomysłodawca#

Szczerze to trochę żałosne że robicie jakąś promocję na 2 miechy zamiast od dawna na stałe to wprowadzić.

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Ta promocja i tak ma limit. Jako sprzedawca możesz w ciągu trwania promocji sprzedać z darmową wysyłką tylko 8 przedmiotów. Wychodzi cztery przedmioty na miesiąc to co to za promocja. Promocja dobra dla osób które logują się na allegro raz na tydzień 🙂

oznacz moderatorów

Kapela-rules
#9 Pomysłodawca#

Aż zajrzałem do regulaminu, rzeczywiście jest tak jak piszesz a nawet "gorzej" bo z tego co rozumiem to sprzedawca też musi mieć Allegro Smart

 

Sprzedający, może wziąć udział w Promocji:

a) maksymalnie osiem razy, jeśli w okresie trwania Promocji korzysta z Usługi Allegro Smart! lub z Usługi Allegro Smart! Student;

b) maksymalnie dwa razy, jeśli korzysta z Programu Smart! na Start.

oznacz moderatorów

Basetka
#9 Pomysłodawca#

Mam ciekawą sytuację, której chyba ktoś nie przewidział. Została mi jedna darmowa wysyłka SMART (jako sprzedający). Mam wystawionych kilka ogłoszeń. Przy większości jest informacja o wysyłce smart (zrzut ekranu poniżej). Czy to nie jest mylna informacja dla kupujących, którzy mogą liczyć na darmową wysyłkę, a jak już ktoś "kupi" u mnie ostatniego smarta to darmowa wysyłka zniknie?

smart.PNG

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Basetka "Ostatni smart" możesz wykorzystać Ty, podczas zakupu. Natomiast dopóki tego nie zrobisz, darmowa dostawa w ramach tej usługi będzie dostępna w Twoich ofertach (w związku z tą promocją).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Basetka
#9 Pomysłodawca#

Czy nie sądzisz, że osoby które zalicytowały widząc SMART mogą mieć teraz pretensję, że SMART zniknie? Nie będę teraz na siłę czegoś kupowała, żeby SMART przestał działać.

Na przyszłość mogło to by być inaczej rozwiązane, np. to wystawiający wskazywałby, które ogłoszenia mają być SMART.

 

oznacz moderatorów