anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

propozycja

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

Otrzymałem taką propozycję -

"Kupie od Pani cała Lux Occulte ale proszę się zgodzić na płatność za pobraniem Wyśle adres i miasto z odbiorem w placówce poczty i odbiorem w 100% Zrobiłem to w tym tygodniu przez allegro nawet na nieopatrznie zablokowanym koncie kupując duzo w jednyn czasie i omijając jedna z przesyłek Proszę się zgodzić allegro będzie wiedzieć i informować mnie o każdym kroku"

odpisałem że nie jestem zainteresowany, na kilometr czuć czym tu pachnie. Wiadomość wysłał użytkownik który ma zablokowane konto. Myślałem że zablokowani nie mają już możliwości wysyłania "propozycji" do sprzedających.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

a to co znów za link - holalola.............???!!!???

nie klikać w podejrzane linki

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dostałaś "niemoralną propozycję "od klienta . Osobiście odradzam wysyłki za pobraniem ,preferuję te opłacone z góry a ten link to tylko wywołanie naszych moderatorek by udzielili ci fachowej pomocy.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@katarzynab1712, czy możesz tu załączyć zrzut ekranu z wiadomością, na której widać login tego użytkownika? P.S. na forum istnieje możliwość oznaczenia moderatorów za pomocą ich loginów - to właśnie zrobił @LEW433. 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

Client:86141379

Lux Occulta - Dionysos CD

340 zł
Bezpieczeństwo na lokalnie
Kupie od Pani cała Lux Occulte ale proszę się zgodzić na płatność za pobraniem Wyśle adres i miasto z odbiorem w placówce poczty i odbiorem w 100% Zrobiłem to w tym tygodniu przez allegro nawet na nieopatrznie zablokowanym koncie kupując duzo w jednyn czasie i omijając jedna z przesyłek Proszę się zgodzić allegro będzie wiedzieć i informować mnie o każdym kroku
dzisiaj, 08:38
dziękuję, nie jestem zainteresowany
dzisiaj, 08:41
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

456.PNG123.PNG

oznacz moderatorów