anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przerwa techniczna InPost się skończyła a nadal nie mogę wygenerować etykiety

MAMY ROZWIĄZANIE!
favorit91
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
Witajcie,
Dlaczego nie mogę wygenerować etykiety InPost pomimo że przerwa techniczna zakończyła się 15 min temu ??🤔 Dokładniej zakończyła się o 23:59 dnia 01-11-2021 r.
Cały czas widnieje komunikat - Opcja niedostępna z powodu przerwy technicznej InPost.

Proszę o interwencję 😎

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
majster_man
#14 Krzewiciel#

Idź już spać, rano będzie wszystko śmigało. 

oznacz moderatorów
favorit91
#10 Popularyzator#

Nie ma czasu na sen 😉
U innych działa a tutaj nie działa... Czekam na jedną  paczkę żeby zakończyć temat.
Będzie śmigało albo nie będzie śmigało... 🙄

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Zgadza się idziesz spać a tu statystyki lecą na łeb na szyję, to tylko wierchuszka allegro może spokojnie chrapać tu trzeba z********** 24h/7 ku zadowoleniu klienta oczywiście.

oznacz moderatorów
favorit91
#10 Popularyzator#

Po prostu jak coś ma działać to niech działa zgodnie z planem 😅
Ja nie wymagam nie wiadomo czego - paczkomaty działają już bez problemu, pośrednicy wysyłkowi również...
Nie rozumiem skąd ten poślizg na Allegro... Ktoś zapomniał ustawić czasowe wyłączenie blokady...
Przy ostatniej przerwie serwisowej nie było żadnych problemów - możliwość pobierania i generowania etykiet wróciła natychmiast po końcu przerwy...🤔

oznacz moderatorów
upwards
#10 Popularyzator#

Ostatnio to działało już po godzinie 20. A wczoraj o .... 18:30 zrobiłem wszystkie etykiety, bo system już działał. Nie wiem jak jest teraz po 6 rano, bo nie mam póki co nic do wydruku. Także brawa dla InPostu bo wszystko ruszyło dużo wcześniej jak powinno. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@favorit91 widzę, że Twoje dwie ostatnie przesyłki mają wygenerowaną etykietę i czekają na nadanie. Rozumiem, że problem już nie występuje? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów