anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"oferta niedostępna" a zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
skakanka_86
#9 Pomysłodawca#

3 raz w ostatnich dniach mam sytuację, że ktoś kupuje przedmiot na Allegro Lokalnie, po czym nie płaci. Tracę wtedy choćby promowanie. Myślałam, że trafiam na klientów, którzy rozmyślili się, ale nie poinformowali o tym, a tym czasem dziś po takiej sytuacji zakup-brak zapłaty i zapytaniu kupującego czy się rozmyslił, kupujący pisze mi, że "chciał kupić, ale wyświetliło mu się w trakcie zakupu, że oferta jest niedostępna". Rzeczywiście w konwersacji, poniżej tytułu oferty mam: "oferta jest niedostępna, ogłoszenie jest nieaktualne". Czy ktoś mógłby mi sprawdzić co się takiego dzieje, że w momencie zakupu pojawia się komunikat o niedostępności, wprowadzający klientów w błąd, więc nie płacą? Czy to jest jakiś błąd w aplikacji? Czy to klienci robią mnie w jajo (choć wątpię, że 3/3 zakupy skończyły się rozmyśleniem zaraz po zakupie).

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@skakanka_86 sprawdziłam te oferty i w momencie zakupu nie było informacji o niedostępności oferty, taka informacja jest teraz, ponieważ ktoś złożył zamówienie. 
Jeśli chodzi o ofertę nr   91cf0110-8627-4ca9-8b11-871a078dd6be to została automatycznie wznowiona 03 Gru 2023, a następnie zakończona.
Możesz ją ponownie wystawić w tej zakładce, a kupująca z ostatniego zamówienia ma jeszcze możliwość dokończenia płatności (nie może zrezygnować z zamówienia przed upływem 5 dni). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
skakanka_86
#9 Pomysłodawca#

Przez przypadek klineklam rozwiązane, ale chciałam dopytać - czy to oznacza, że klienci robią mnie w jajo twierdząc, że oferta niedostępna?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@skakanka_86 niekoniecznie, ponieważ  teraz gdy wchodzą w ofertę to widzą informację o niedostępności, może nie wiedzą, jak mogą ponowić płatność.
Wiem, że to podejrzane, że akurat trzy takie osoby się znalazły, ale i takie rzeczy się zdarzają 🙂 
A o tej niedostępności pisali wszyscy, czy tylko osoba z ostatniego zamówienia? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
skakanka_86
#9 Pomysłodawca#

tylko ostatnia osoba, ale i ona zamilkła po tym, jak jej przyponiałam, ze nie dokonczyła płatnosci.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@skakanka_86 nieopłacone zamówienie po 5 dniach wznowi się automatycznie. Oferta będzie dostępna dla innych  kupujących jeśli ta kupująca nie ponowi płatności. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów