anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot na Allegro Lokalnie i automatycznie podpięła się dostawa InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
janioj
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem na Allegro Lokalnie, Express do kawy i automatycznie podpięła się dostawa InPost w relacji "paczkomat - paczkomat", ale przedmiot nie mieści się w największej skrytce paczkomatu, co mam zrobić w tej sytuacji, żeby wysłać przedmiot - za wysyłkę zapłacił kupujący 10,95 zł.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@janioj Skontaktuj się z klientem, żeby wyjaśnić sprawę i ustalić inną metodę wysyłki zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
janioj
#7 Wielbiciel#

Kontakt z klientem, to był priorytet, bo akurat on nie jest niczemu winien, podobnie zresztą, jak ja.

Przesyłka została przeze mnie nadana w inny sposób, o którym klient został przeze mnie poinformowany i zaakceptował zmanię warunków dostawy, ale teraz chciałbym odzyskać pieniądze, za niewykorzystaną przesyłkę InPost - kontaktowałem się bezpośrednio z InPostem, ale odpowiedzieli, że muszę się w tej sprawie kontaktować z organizatorem przesyłki, czyli, jak rozumiem, z Allegro,

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@janioj samo się nie włączyło. Musiałeś nie odznaczyć przy wystawianiu lub edycji.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@janioj Kwotę na opłacenie dostawy otrzymałeś od kupującego, masz ją na swoim saldzie wraz z kwotą za towar. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
janioj
#7 Wielbiciel#

Pisząc odpowiedź, nie miałem jeszcze pieniędzy na koncie, dlatego sądziłem, dostanę wpłatę jedynie przedmiotu, bez kosztów wysyłki - teraz już mam pieniądze na koncie i potwierdzam, że wpłata dotyczy również kosztów wysyłki - dziękuję za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów