anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot z odbiorem i płatnością osobistą

MAMY ROZWIĄZANIE!
classicarmy
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem przedmiot z odbiorem i płatnością osobistą, klient zrezygnował jak mogę odzyskać opłatę za obsługę transakcji. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:44052296
#21 Demiurg#

@classicarmy napisz do allegro dołączając rezygnacje klienta Cennik i opłaty Allegro Lokalnie 

oznacz moderatorów
classicarmy
#8 Zapaleniec#

Tylko jest brak kontaktu z klientem 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@classicarmy napisałeś, że "klient zrezygnował" myślałem, że masz rezygnację. Proponuje ustawić tylko płatność z góry w ofertach nie udostępniaj płatności za pobraniem i płatności z obiorem osobistym. Skończą się problemy

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

To jest zakup przez robota, pozyskują numery telefonów do bazy.

oznacz moderatorów
classicarmy
#8 Zapaleniec#

Ok tylko nikt nie odpowiedział na moje pytanie. Gdzie jest ktoś z obsługi Allegro. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie odpowiedział ponieważ ich nie odznaczyłeś: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  wg regulaminu AL oplata transakcyjna jest bezzwrotna, ale żeby dostać zwrot to albo udowadniasz że doszło do oszustwa albo rezygnację przez kupującego. Nie udostępniaj ani pobrań ani odbioru osobistego> jak nie musisz.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@classicarmy W sprawie opłaty transakcyjnej musisz napisać do nas bezpośrednio przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów