anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na allegro lokalne za pobraniem

MAMY ROZWIĄZANIE!
szustus1231
#9 Pomysłodawca#

Witam wystawiłem przedmiot na allegro lokalne i został on kupiony za pobraniem lecz kupujący nie podał ulicy a kod pocztowy nie zgrywa się z miastem wydaje mi się że są to nieprawdziwe dane co związku z tym zrobić wysłać na te dane czy pisać do allegro ? 

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
Client:79179573
#16 Inspirator#

@xyz96 

Dla mnie jako nabywcy usługi Smart! ta sprawa jest niezwykle prosta - za dostawę i za zwrot płaci Allegro. Dla Allegro ta sprawa też jest niezwykle prosta - za dostawę i za zwrot płaci Allegro.

I w tym momencie zjawia się jakiś sprzedawca ze swoim "ale!".

 

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

No więc Ty pozostań przy swoim zdaniu, a ja pozostanę przy swoim. Dodam tylko, że płacąc za Smart nie zawsze spełniasz warunki, aby ze Smart korzystać. Za Allegro się nie wypowiadam.

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@xyz96 

"Dodam tylko, że płacąc za Smart nie zawsze spełniasz warunki, aby ze Smart korzystać." - Co do tego obaj się zgadzamy.

"Problem" ze Smartem* wynika z czegoś innego. Mianowicie niektórym sprzedawcom wydaje się, że mają prawo ingerować w umowy zawierane pomiędzy Allegro a klientami Allegro i decydować o sposobie korzystania z tych umów.

*To samo dotyczy komentarzy.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@msniezek  Zgadzam się ze wszystkimi Pańskimi tezami.

A chodziło mi o wypowiedź Użytkownika @RED, który o zwrotach w ramach usługi Smart! napisał do sprzedawcy i autora tematu tak (pisownia oryginalna): "masz prawo zatrzymać 8.99zł, które jest kosztem wysyłki, którego nie trzeba zwracać jeżeli kupujący odstepuje tylko od umowy 1 przedmiotu a kupił ich kilka".

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów