anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż

hanuta111
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, dziwna sprawa ponieważ dostałam smsa z payu  poczty polskiej, ze moja aukcja sie sprzedała , mam podać swój nr karty kredytowej i pieniądze zostaną mi wpłacone na kartę. Nie widzę żadnego maila ze sprzedaż została dokonana. Wystawiłam spodnie jeansy firmy dsquared na moim koncie. Prosiłabym o informacje czy to nie jest jakiś fake . A po drugie jak ktoś kupiła te spodnie to czy nie powinnam dostać maila i adresu do wysyłki ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@hanuta111  Nigdy nie podawaj danych do karty. Jeżeli dostajesz wiadomość z prośbą o nr karty i CVV, to jest to oszustwo, tym bardziej przez SMS czy teraz popularne kopie Allegro Lokalnie.

Informacje zawsze dostajesz mailowo lub w swojej zakładce zamówień na Allegro Lokalnie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@hanuta111 Nie podawaj żadnego numeru karty, to próba wyłudzenia danych. Jeśli ktoś kupił, może zapłacić bez tego, pieniądze zobaczysz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tak dostaniesz wiadomość jeśli sprzedasz , to co otrzymałaś jest ewidentnym wyłudzeniem .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@hanuta111 Tu zdecydowanie potrzebny jest zdrowy rozsądek i trzeźwe patrzenie na takie okazyjne próby wyłudzenia pieniędzy .Dobrze że nie działasz pochopnie z chęcią łatwego zarobku bo potem byś tego gorzko żałował .

oznacz moderatorów