Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Obrazka My nie widzimy, co tam jest?
Zablokowana sprzedaż Smart na AL
A masz konto zwykłe czy przypadkiem jesteś w trakcie zmiany na firmowe? Czasem sami blokują z jakiegoś powodu , czasem limit Smart wychodzi, czasem ktoś próbuje zmienić konto zwykle na firmowe, nie to to pytajhttps://allegro.pl/pomoc/kontakt albo czekaj na moderację.
@iga165 zapewne zadziałał punkt 6 regulaminu 😞
Bez uszczerbku dla ust. 2 i 5 powyżej, każdego dnia Programu Allegro dokonuje kwalifikacji szczegółowej, w ramach której badana jest liczba naruszeń Regulaminu Serwisu, których skutkiem było usunięcie Ogłoszenia lub Ogłoszeń Sprzedającego w okresie 30 dni poprzedzających dzień oceny. W przypadku, w którym liczba naruszeń w ww. okresie jest większa niż pięć, Ogłoszenia Sprzedającego nie będa oznaczane ikoną “Smart!” przez okres 30 dni liczonych od daty nałożenia pierwszej sankcji w ww. okresie.
Cześć @iga165, dzięki za zgłoszenie.
Z tego co sprawdziłem, prowadzisz już rozmowę z konsultantami w tej sprawie i odpowiedziałaś na ich wiadomość dzisiaj o 7:27. Wszelkie pytania oraz niejasności, proszę, kieruj w prowadzonej korespondencji mailowej 🙂